МОЗ заблокував підвищення лікаря з Харкова

Читать на русском
Міністерство охорони здоров'я відмовило Харківської облдержадміністрації в призначені Бориса Федака на посаду керівника обласного Управління охорони здоров'я через його кримінальне минуле.

Міністерство охорони здоров'я відмовило Харківської облдержадміністрації в призначені Бориса Федака на посаду керівника обласного Управління охорони здоров'я через його кримінальне минуле.

Як повідомили в Міністерстві охорони здоров'я, харківського лікаря в 1995 році заарештували за підозрою в скоєнні злочинів, передбачених статтями 165 і 172 КК України в редакції 1960 року (зловживання владою або службовим становищем та службове підроблення), пише «Слово і Діло».

Для чого потрібна Національна служба здоров'я та в чому головний ризик?Новообраним головою Національної служби здоров'я став Олег Петренко. Про призначення та перестороги в роботі медичної служби міркували спеціалісти.

Його визнали винним у справі, яка фігурувало в ЗМІ як «справа дітей». Суд призначив покарання - два роки і шість місяців позбавлення волі. Однак майже відразу Федак вийшов на свободу за амністією.

«Вважаємо неприпустимим призначення людини з кримінальним минулим і відповідною репутацією на цю посаду, тому не можемо погодити призначення Богдана Федака на посаду начальника Управління охорони здоров'я Харківської ОДА», - пояснили в Міністерстві охорони здоров'я.

Богдан Федак з квітня 2010 року обіймає посаду головного лікаря Харківської обласної клінічної лікарні, до цього працював головним лікарем Харківської міської клінічної лікарні швидкої та невідкладної медичної допомоги імені проф. А.І. Мещанинова.

Раніше стало відомо, хто очолив Національну службу здоров'я.

Нагадаємо також, що Семен Глузман спрогнозував, коли звільнять Супрун.


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал