Cтало відомо, хто очолив Національну службу здоров'я

Читать на русском

Конкурс на посаду керівника Національної служби здоров'я виграв Олег Петренко, заступник гендиректора приватної клініки ISIDA.

Конкурс на посаду керівника Національної служби здоров'я виграв Олег Петренко, заступник гендиректора приватної клініки ISIDA.

Як пише «Слово і Діло», з посиланням на УП, Петренка обрали з-поміж 14 кандидатів. НСЗУ – це новий орган, який створюється у рамках медреформи.

Медреформа і корупційні ризики: лікар має знати, що ціна хабара – позбавлення ліцензії на 10 роківДиректор із наукового розвитку Центру політико-правових реформ розповів про головні корупційні ризики реформи медицини.

Він був одним з 12 експертів, які розробляли концепцію реформування системи охорони здоров'я, яка лягла в основу ухваленого Верховною Радою закону.

Петренко контролюватиме всі виплати в сфері охорони здоров`я, обиратиме лікарні, які отримуватимуть гроші від держави та контролюватиме розподіл більше 100 мільярдів гривень щороку на оплату послуг пацієнтів.

Як «гроші підуть за пацієнтом», залежатиме саме від цієї служби.

Перелік кандидатів на главу НСЗУ оприлюднили менш ніж за добу до самого конкурсу та після того, як у ЗМІ почали з'являтися повідомлення про непрозорість відбору.

Проаналізували документи кандидатів теж у «пришвидшеному» темпі — за вихідні, адже прийом тривав до 23 лютого п'ятниці, а вже в понеділок стало зрозуміло, чиї документи на конкурс були прийняті.

Відповідно до переліку кандидатів, оприлюдненого Нацкомісією з питань держслужби, на місце керівника НСЗУ претендували 14 осіб.

Серед них головні лікарі, професійні держслужбовці, власники фармацевтичного бізнесу, керівники приватних клінік і навіть колишні нардепи.

Нагадаємо, Супрун прогнозує притягнення до відповідальності керівництва столичного медуніверситету.


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал