Які нардепи найчастіше користуються службовими авто

Читать на русском

У квітні 2017 року на порталі Верховної Ради України почала публікуватися інформація про використання службових автомобілів народними депутатами. «Слово і Діло» проаналізувало, хто з народних обранців частіше всіх їздив на службових авто і у скільки це обійшлося бюджету України.

Відзначимо, що середня собівартість години роботи службової машини становить 126,2 гривні. Якщо дивитися статистику за 9 місяців минулого року, то найчастіше службовими авто нардепи користувалися в листопаді. У тому місяці автомобілями скористалися 140 депутатів, і вони зробили 858 викликів. Середня собівартість службового транспорту в листопаді склала майже 130 тисяч гривень за «накатані» 1 тисячу 27 годин і 4 хвилини.

72 гривні на рік витрачає один українець на Верховну РадуЗа рік утримання Ради коштує працевлаштованому українцеві 72 гривні, і це – на 423 депутатів, 1692 помічників і 1055 працівників апарату. Інфографіка.

794 виклики службового автомобіля було зафіксовано в жовтні. Тоді 127 нардепів наїздили майже 951 годину на 119,9 тисяч гривень. Найрідше депутати користувалися машинами в серпні: всього 345 викликів від 79 нардепів. Цей місяць обійшовся в 57,2 тисячі гривень.

Що стосується найактивніших користувачів службовим транспортом, то в квітні це був Юрій Соловей («накатав» 24 години 58 хвилин), в травні – Тарас Кремінь (25 годин), в червні – знову Соловей (24 години 55 хвилин), в липні – Олег Барна (24 години 55 хвилин), в серпні і вересні – Юрій Левченко (23 години 5 хвилин і 24 години 30 хвилин), в жовтні – Олександр Кодола (24 години 55 хвилин), в листопаді – Ігор Бриченко (25 годин), а в грудні – Олексій Рябчин (25 годин).

Крім того, службовими авто часто користуються нардепи Олена Шкрум і Денис Силантьєв.

Детальніше – на інфографіці.

Нагадаємо, народні депутати від «Народного фронту» і БПП мають намір скасувати кримінальну відповідальність чиновників за незаконне збагачення.

Раніше «Слово і Діло» аналізувало, що народні депутати встигли зробити за останній сесійний тиждень Верховної Ради.


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал