У ПАРЄ оприлюднили річний звіт про реформи в Україні

Читать на русском
У ПАРЄ оприлюднили річний звіт моніторингового комітету щодо реалізації реформ в Україні, в якому закликали прискорити процес боротьби з корупцією.

У ПАРЄ оприлюднили річний звіт моніторингового комітету щодо реалізації реформ в Україні, в якому закликали прискорити процес боротьби з корупцією.

Як повідомляє «Слово і Діло» з посиланням на Укрінформ, ПАРЄ привітала позитивні зміни і прогрес у запровадженні реформ, однак вказала на занепокоєння, такі як посилення політичної риторики після подій Євромайдану і російської агресії на Донбасі, поляризація роботи ЗМІ, недостатньо збалансоване співвідношення між офіційною мовою і мовами національних меншин в законі про освіту, корупція, яка підриває довіру суспільства до політичної і судової систем.

Україна створила нову тему для дискусій у ПАРЄНа сесії ПАРЄ буде обговорюватися питання створення антикорупційного суду в Україні та скасування декларацій для громадських активістів.

Зокрема, Асамблея закликала офіційний Київ повністю виконати рекомендації Венеціанської комісії щодо освітнього закону та підвищити темпи реформ для боротьби з корупцією.

Нагадаємо, що 23 січня ПАРЄ підтримала резолюцію про гуманітарні наслідки війни в Україні. У резолюції вперше згадується прийнятий минулого тижня закон про реінтеграцію Донбасу, де Росія визнана агресором.


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал