В Україні збільшилася кількість людей з інвалідністю

Читать на русском
Число людей з інвалідністю на сьогодні наблизилося до 6 відсотків населення України, на початок року ця цифра становила 2 мільйони 600 тисяч осіб.

Число людей з інвалідністю на сьогодні наблизилося до 6% населення України, на початок року ця цифра становила 2 мільйони 600 тисяч осіб.

Про це 28 листопада під час засідання Ради у справах осіб з інвалідністю заявив віце-прем'єр-міністр Павло Розенко, передає «Слово і Діло».

Як мери міст України піклуються про людей з особливими потребами«Слово і Діло» дізнавалося, що наобіцяли і як виконують обіцяне людям з особливими потребами міські голови обласних центрів.

«Якщо наприкінці 80-х років загальне число осіб з інвалідністю становило близько 3% всього населення, то на сьогодні це вже близько 6% населення України. Станом на початок цього року загальне число осіб з інвалідністю в Україні склало 2 мільйони 600 тисяч осіб, у тому числі понад 240 тисяч осіб з інвалідністю 1-ї групи, понад 900 тисяч осіб з інвалідністю 2-ї групи й більш ніж 1,3 мільйона осіб 3-ї групи. Дітей з інвалідністю понад 156 тисяч», – зазначив він.

За словами Розенка, за останні п'ять років кількість дітей з інвалідністю збільшилася майже на 20 тисяч.

Зміни у виплатах сім'ям загиблих і поранених військових: на яку допомогу розраховувати«Слово і Діло» з’ясувало, як зміняться одноразові грошові виплати військовим та учасникам АТО, а також їхнім сім’ям у разі поранення чи смерті.

«При цьому порівняно з попереднім 2016/2017 навчальним роком на 53% збільшилася кількість учнів у інклюзивних класах – з 2700 осіб до 4100 осіб. Також на 7% збільшилася кількість учнів з особливими потребами, для яких навчально-виховний процес організований у спеціальних класах загальноосвітніх шкіл за місцем проживання», – підкреслив віце-прем'єр.

Він зазначив, що на 22% збільшилася мережа навчальних закладів для дітей зі складним порушенням розвитку, зокрема збільшилася кількість учнів у них.

«Якщо в 2015/2016 році таких закладів було 58, то в 2016/2017 році – 71», – повідомив Розенко.

Раніше він розповів про зміну суми соцдопомоги для людей з інвалідністю.

Нагадаємо також, що Рада надала пільги та соцгарантії учасникам Революції Гідності.


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал
Загрузка...