В Україні зростають показники поширеності ВІЛ-інфекції – МОЗ

Читать на русском
Середній показник захворюваності на ВІЛ перевищений в Одеській, Дніпропетровській, Миколаївській, Запорізькій, Черкаській, Київській та Чернігівській областях.

В Україні зростають показники поширеності ВІЛ-інфекції.

Про це повідомили в Українському центрі контролю за соціально небезпечними хворобами Міністерства охорони здоров'я України, передає «Слово і Діло».

Як зазначили у відомстві, в умовах трансформації всіх сфер життєдіяльності, економічної кризи та військового конфлікту на сході країни ВІЛ-інфекція в Україні продовжує поширюватися.

Вітчизняна медицина: кому українці довіряють своє здоров’яБільшість громадян України лікують в державних закладах, але проти поїхати лікуватися за кордон – дослідження.

За перше півріччя поточного року в Україні спостерігається зростання кількості зареєстрованих ВІЛ-інфікованих громадян – взято на облік 7610 ВІЛ-інфікованих, що на 2,1% більше, ніж за аналогічний період минулого року (7453 людини).

Відзначається, що рівень захворюваності ВІЛ-інфекцією в країні зріс на 2,5% й склав 17,8 на 100 тисяч населення проти 17,4 за відповідний період 2015 року.

Найвищі рівні поширеності ВІЛ-інфекції зареєстровані в Одеській (851,9 на 100 тисяч населення), Дніпропетровській (787,8) та Миколаївській (699,7) областях.

Раніше повідомлялося, що уряд України дозволив закладам охорони здоров'я надавати платні медичні послуги із застосуванням телемедицини.


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
Загрузка...