Війна України з КНДР на території росії: чому саме зараз
Участь армії КНДР у російсько-українській війні обговорюється останні кілька тижнів. З точки зору Москви формальний привід для такої участі існує – присутність ЗСУ у Курській області.
Кабмін схвалив виділення додаткової щоквартальної допомоги для учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни.
Киян закликали дотримуватися обмежень воєнного часу під час святкування Водохреща 6 січня.
На інфографіці – який рекорд встановила кожна область України у 2024 році. На Вінниччині виростили найбільше хвойних дерев на продаж, на Донеччині був найдорожчий дизель, на Закарпатті – найдорожча оренда.
Уряд Польщі вирішив не запрошувати прем'єра Угорщини та посла країни на захід, присвячений початку головування в ЄС.
Уряд підтримав постанову, згідно з якою командири будуть подавати звіти про ураження ворога до Армія+. Так формуватиметься їхній рейтинг ефективності.
За тиждень відбудеться 25-те засідання у форматі Рамштайн, на якому обговорять допомогу Україні.
Суд продовжив утримання під вартою В'ячеслава Зінченка ще на два місяці без права на заставу.
Україна на початку року отримала допомогу понад 3,3 млн євро від партнерів у рамках ІТ-коаліції.
Лікарі, які працювали в МСЕК, після їхньої ліквідації не зможуть працювати у новостворених командах, заявив Михайло Радуцький.
Представник ГУР заявив про відсутність у росіян ефективної протидії українським морським дронам.
Агітаторів політики рф виявили у Донецькій, Миколаївській, Черкаській та Хмельницькій областях.
У Печерському районі Києва продовжується ліквідація наслідків російської атаки 1 січня цього року.
У ніч на 3 січня російські війська атакували Україну безпілотниками. У Києві уламки дронів впали в Дарницькому та Голосіївському районах.
За добу загарбники здійснили близько трьох тисяч обстрілів по позиціях наших військ і населених пунктах. Найiнтенсивнiшi бої тривають на Покровському та Курахівському напрямках.
Російські війська почали застосовувати нову тактику під час атак на об’єкти енергетичної системи України, повідомив міністр Галущенко.
З 2025 року поранені військовослужбовці Сил оборони України почнуть отримувати додаткову допомогу від держави, повідомили у Міноборони.
Словаччина може скоротити обсяги допомоги українським біженцям, які перебувають на території країни. Про це заявив прем'єр Фіцо.
Глава МЗС України Андрій Сибіга підбив підсумки свого візиту до Дамаску та переговорів з новим лідером Сирії Ахмедом аль-Шараа.
Головна інспекція Міноборони України проведе комплексний аналіз Командування Сухопутних військ ЗСУ для подальшого проведення реформ.
МЗС прокоментувало доповідь Верховного комісара ООН, в якій йдеться про обмеження владою України релігійних свобод.
Міністерство оборони кодифікувало та допустило до постачання в ЗСУ спеціальну машину для маскування Coyote.
У четвер, 2 січня, українські військові завдали високоточного удару по командному пункту окупаційної армії рф у Курській області.
У четвер, 2 січня, окупаційні війська росії зруйнували при в'їзді до Покровська стелу з назвою міста.
Більшість громадян Німеччини підтримує ідею розміщення на території України миротворчої місії.
Президент Володимир Зеленський заслухав доповіді глави МЗС Андрія Сибіги та міністра агрополітики та продовольства Віталія Коваля про переговори у Сирії та Лівані.
Загалом протягом 2024 року росія здійснила 13 масованих атак на українську енергетику. Міністр енергетики назвав минулий рік найскладнішим для української енергосистеми.
Напередодні, 31 грудня, оснащені ракетами морські дрони Magura V5 знищили у Чорному морі два російські гелікоптери Мі-8.
Сили оборони України вночі збили 47 російських безпілотників, ще 24 ворожі дрони локаційно втрачені.
Минулої доби російська армія втратила в Україні 1370 військовослужбовців, чотири танки і 20 артсистем.
За добу ворог здійснив понад 3000 обстрілів позицій наших військ. Найгарячішою залишається ситуація на Покровському напрямку.