Балістика на Київ: головні висновки після чергової атаки росіян на столицю
Союзники не можуть забезпечити потребу України у боєкомплекті для систем Patriot, і ворог знає про це.
Ввечері 25 березня в аеропорту Кишинева була затримана голова (башкан) Гагаузької автономії Молдови Євгенія Гуцул.
Дональд Трамп заявив про великий прогрес на переговорах США з Україною та росією, а також розповів, чи можуть Сполучені Штати зняти частину санкції з рф.
На території заводу з виробництва боєприпасів у місті Полічка на сході Чехії пролунав вибух. Відомо про одного постраждалого.
Данія надасть 130 мільйонів євро для своїх компаній, які готові інвестувати у виробництво зброї для України.
Делегації США та України розпочали нову зустріч у Саудівській Аравії після того, як американці провели розмову з російськими представниками.
Німеччина ввела додаткові заборони на в'їзд у країну для низки посадових осіб, які відповідальні до придушення акцій протесту у Грузії.
Кремль вимагає контролю над Донецькою, Луганською, Запорізькою та Херсонською областями, бо вони вже визнані начебто конституційними територіями рф.
Група американських сенаторів обох партій наполягає на тому, щоб адміністрація Дональда Трампа погодилася не обмежуватися відсотками від заморожених активів рф, а скерувала на допомогу Україні всю суму.
У Білому домі позитивно оцінюють результати переговорів між делегаціями від Вашингтона та Москви у Саудівській Аравії стосовно пропозиції щодо припинення вогню в Чорному морі.
Зокрема, Дональд Трамп не став заперечувати нещодавні слова президента Володимира Зеленського, зазначивши, що таке могло мати місце.
У Держдепі США заявили, що лише після повного припинення вогню між росією та Україною можна буде обговорити розбіжності сторін.
Протягом вечора понеділка, 24 березня, єменські хусити і терористи ХАМАС тричі атакували ракетами Ізраїль.
Згідно зі словами президента, після зустрічі 23 березня українська делегація проведе з американськими представниками додаткові переговори.
Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко доручив військовим розпочати перевірку бойової готовності армії.
Група проросійських хакерів NoName57 здійснила кібератаку на низку державних веб-сайтів Бельгії.
Україна на четвертому місці у світі за кількістю жертв протипіхотних мін – у 2023 році загинули чи постраждали 580 людей.
До Гренландії приїдуть радник президента США з нацбезпеки та друга леді Уша Венс. Прем'єр острова назвав запланований візит вкрай агресивним.
Адміністрація Дональда Трампа оголосила про скасування правового статусу для понад 500 тисяч мігрантів. Їм надано 30 днів для виїзду з країни.
Ізраїльські військові повідомили про ліквідацію заступника командира бригади ХАМАС Ахмада Салман Аудж Шималі та командира батальйону Шуджайя Джаміль Омара Джаміль Вадія.
Ізраїль розглядає план нового наземного наступу в Газі, який може включати тривалу військову окупацію анклаву та повномасштабне вторгнення.
У Саудівській Аравії 23 березня проходить зустріч делегацій України та США. За словами президента Володимира Зеленського, цього разу переговори більш технічні.
Швеція звернулася до Європейської комісії за пропозиціями щодо просування вступу України в Євросоюз після погроз Угорщини накласти вето.
Марк Карні звернувся до генерал-губернатора Канади з проханням розпустити парламент і призначити дострокові вибори на 28 квітня.
У неділю, 23 березня, в Ер-Ріяді почалася зустріч української та американської делегацій. На порядку денному – пропозиції щодо захисту енергетичних об'єктів та критичної інфраструктури.
Міністр закордонних справ Ірану наголосив, що переговори зі США неможливі, якщо Вашингтон не змінить свою політику тиску.
Папа Римський 23 березня, залишив госпіталь, де перебував понад 5 тижнів. Він з'явився на публіці, однак промови не виголошував.
В адміністрації президента Дональда Трампа прагнуть укласти мирну угоду між рф та Україною до Великодня, 20 квітня.
Турецький суд заарештував мера Стамбула Екрема Іммамоглу, головного суперника президента Ердогана на майбутніх виборах.
У Лас-Крусес (Нью-Мексико) 21 березня сталася стрілянина під час несанкціонованого зібрання водіїв спортивних авто. Три людини загинули, 15 поранені.
Пентагон розпочав розслідування через витік інформації про візит Ілона Маска. Співробітників перевірятимуть на поліграфі, а винних можуть притягнути до відповідальності.