Еволюція, а не революція: перші кроки Михайла Драпатого
Михайло Драпатий продовжує ключові напрацювання, започатковані за попереднього військового керівництва. Колонка Дениса Поповича
У Голосіївському районі Києва без повітряної тривоги пролунав гучний вибух. За даними поліції, вибухнула автівка, ймовірно через газову установку.
Головні новини середи, 11 лютого, – Європарламент схвалив 90 млрд євро кредиту для України, а Рада затвердила закон про загальнонаціональну хвилину мовчання.
Уряд запроваджує механізм безвідсоткових позик для громадян, які були змушені змінити місце проживання через надзвичайні ситуації.
Влада Індії попросила державних нафтопереробників вивчити можливість збільшення обсягу закупівель американської та венесуельської нафти.
Президент Володимир Зеленський висловив думку, що припинення бойових дій можливе до літа, проте це залежить не лише від України.
Президент прокоментував заяви ЗМІ про те, що 24 лютого він може оголосити про вибори та про те, що українська делегація може вирушити до Москви.
Президент Володимир Зеленський найближчими днями відвідає Німеччину і візьме участь у 62-й Мюнхенській конференції з безпеки.
Війська росії в середу, 11 лютого, завдали удару по селищу Золочів Харківської області. Внаслідок атаки є постраждалі.
Малий і середній бізнес України отримує державну підтримку на енергоефективність. Перші виплати вже надійшли підприємцям.
На скільки холодними та сніжними були зими в Україні за роки повномасштабного російського вторгнення – на інфографіці.
Інформація про нібито підготовку законодавчих ініціатив щодо підвищення тарифів на електроенергію та тепло для населення є хибною.
Британія приєдналася до програми НАТО PURL і виділила 205 млн доларів на закупівлю американської зброї для України.
У середу, 11 лютого, російські війська атакували безпілотником автомобіль первинної медико-санітарної допомоги у Харківській області.
Чеська ініціатива із закупівлі артилерійських боєприпасів для України профінансована лише частково – 1,4 млрд із 5,06 млрд євро.
До Києва надійшла нова партія енергетичної допомоги. Обладнання було отримане від Литви та влади данської столиці Копенгагена.
Росія викрала 2383 об’єктів культурної спадщини з музеїв України. Найбільші втрати на Херсонщині. Детальніше – на інфографіці.
У НАТО підрахували, що з початку повномасштабної війни росія втратила близько 1,3 млн військових убитими та пораненими.
У Європі визнають загрозу від росії та вважають, що лише український спротив стримує Москву.
Президент Володимир Зеленський заявив, що прийняв пропозицію США провести ще один раунд переговорів щодо завершення війни з росією.
У ніч на 11 лютого українські військові вдарили по Волгоградському НПЗ, складах ПММ у Криму, базах МТЗ на Запоріжжі та зенітних комплексах Тор і Оса в Донецькій та Херсонській областях.
До апеляційної інстанції надійшла скарга захисника підозрюваного прикордонника на запобіжний захід.
Федеральна рада Швейцарії затвердила пакет підтримки для України на суму 35 млн євро. Рішення ухвалене у відповідь на звернення української влади.
У Львові пролунали вибухи під час ракетної атаки. ППО знищила два Кинджали, які росіяни запустили в бік міста.
Суд оголосив виправдувальний вирок колишньому посадовцю Дніпропетровської ОВА, прокурор його оскаржить.
Російські компанії масово наймають індійських робітників через нестачу працівників, що посилилася через війну в Україні. Іноземні кадри працюють у виробництві, сфері послуг і сільському господарстві.
Громадськість вимагає від Кличка відповідей. Чому на четвертому році війни Київ опинився на межі інфраструктурного колапсу. Детальніше – в авторській колонці Леоніда Швеця.
Верховна Рада ухвалила законопроєкт №14144, що дозволяє щодня о 9:00 проводити загальнонаціональну хвилину мовчання.
Прокуратура закінчила досудове розслідування стосовно колишнього політика і скерувала акт до антикорупційного суду.
Європарламент затвердив кредит на €90 мільярдів для України на 2026–2027 роки: €60 млрд на оборону, €30 млрд – на макрофінансову допомогу та бюджет.
Антикорупційний суд частково підтримав клопотання детектива НАБУ про запобіжний захід регіональному депутату.