Самогубство по-російськи: як Путін далі збирається воювати з Україною
Володимир Путін все далі втягує свій народ у м'ясорубку війну. Постачанням західної зброї в Україну він збирається протиставити наступ масами піхоти у стилі Першої світової війни.
Постійний представник України при Раді Європи Микола Точицький розказав про роль РЄ у децентралізації України.
Генеральний прокурор України Віктор Шокін звільнив з органів прокуратури Володимира Шапакіна й Олексія Корнійця.
ВРУ прийняла законопроект Президента України Петра Порошенка про внесення змін до Конституції України щодо децентралізації влади.
Заступник генерального прокурора Давид Сакварелідзе оголосив про набір прокурорів по всій Україні.
Петро Порошенко обіцяє знайти і покарати винуватців вибухів у відділку міліції у Львові, в результаті яких постраждали двоє місцевих правоохоронців.
Заступник голови ЦВК Андрій Магера вважає, що новий закон про місцеві вибори не дасть шансу самовисуванцям, малим та новим партіям пройти мінімальний бар'єр у 5%.
В ході боротьби з корупцією, яку веде керівництво Державного концерну «Укроборонпром», на 40 звернень до правоохоронних органів було відкрито 20 кримінальних проваджень.
Норми про місцеве самоврядування окупованих районів Донецької та Луганської областей можуть бути закріплені в тексті Конституції.
Народний депутат від фракції «Блоку Петра Порошенка» Сергій Каплін вкотре не виконав власну обіцянку. Буквально напередодні ухвалення законопроекту про місцеві вибори Каплін клявся і божився, що домагатиметься, щоб такий закон не був прийнятий.
Перший заступник генпрокурора Давид Сакварелідзе заявив, що він не має наміру ставати генеральним прокурором України.
На Донбасі повинна сформуватися нова політична еліта, вважає глава Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський.
Європейський суд з прав людини прийняв понад 500 позовів мешканців України проти Росії з приводу порушення прав людини під час збройного конфлікту на сході нашої держави.
Відповідно до нового закону про місцеві вибори, переселенці з тимчасово непідконтрольних Донбасу і Криму, які проживають на території України, позбавляються можливості проголосувати, оскільки вони знаходяться за межами населеного пункту, в якому вони прописані.
З 25 червня по 10 липня народні депутати дали 104 обіцянки, третину з яких виконали, а ще 13 – провалили.
ВРУ прийняла в другому читанні та в цілому законопроект №2423 «Про посилення прозорості в сфері відносин власності з метою запобігання корупції».
Народний депутат Борис Філатов заявив, що Рада коаліції прийняла рішення не допустити до виборів партії, зареєстровані рік тому та перейменовані півроку тому.
З початку року український суд відпустив під заставу 8 чиновників-корупціонерів різного рівня. За свою свободу заарештовані держслужбовці заплатили понад 20 мільйонів гривень.
За словами лідерки «Батьківщини» Юлії Тимошенко, якщо Рада VIII скликання зможе скасувати депутатську та суддівську недоторканність, вона увійде в історію як найбільш революційний парламент України.
Прем'єр-міністр України заявив, що жоден із суперечливих законопроектів не пройде в парламенті, а якщо депутати і приймуть такі закони, то Президент Порошенко накладе на них вето.