Війна України з КНДР на території росії: чому саме зараз
Участь армії КНДР у російсько-українській війні обговорюється останні кілька тижнів. З точки зору Москви формальний привід для такої участі існує – присутність ЗСУ у Курській області.
Сергія Шапталу можуть звільнити з посади начальника Генштабу ЗСУ, повідомляють ЗМІ. В Офісі президента тривають консультації.
Реджеп Тайїп Ердоган обговорить з російським диктатором володимиром путіним, який приїде до Туреччини 12 лютого, новий механізм експорту українського зерна через Чорне море.
Президент Володимир Зеленський ввечері неділі, 4 лютого, прибув з робочим візитом до Кривого Рогу.
Парламент вимагатиме роз'яснень про ідеї розсилати повістки через електронний кабінет призовника.
Президент Володимир Зеленський призначив колишнього мера Мелітополя Івана Федорова головою Запорізької обласної військової адміністрації.
Німецько-українські переговори щодо двосторонньої угоди про безпеку просуваються. Документ може бути підписаний уже в лютому.
Палата представників США планує проголосувати щодо законопроєкту про допомогу Ізраїлю у розмірі понад 17 млрд доларів, але без допомоги Україні.
Протести проти правоекстремізму та партії Альтернатива для Німеччини не вщухають уже три тижні.
Отримання фермерами ліцензій на експорт соняшнику до Болгарії не вимагатиме погодження Мінагрополітики.
Після скандального висловлювання про Крим президент Польщі Анджей Дуда заявив, що російська окупація українських територій є злочином й рф повинна пограти цю війну.
Зеленський, звертаючись до бійців ГУР, заявив, що росіяни справді відчувають біль від дій українських розвідників.
Президент Польщі Анджей Дуда висловив сумніви, що Україна зможе деокупувати Крим. На це український посол заявив, що повернення півострова є спільним завданням і обов’язком разом з вільним світом.
В оновленій версії законопроєкту про мобілізацію не вистачає норми про ротацію військових, заявив голова профільного комітету Ради Олександр Завітневич.
До Києва з офіційним візитом прибув новий голова ОБСЄ, міністр закордонних справ Мальти Ієн Борг. Він уже провів зустріч із президентом Володимиром Зеленським.
Новий фонд військової допомоги Україні може бути створений Європейським Союзом уже наступного місяця. Таким прогнозом поділився прем’єр Денис Шмигаль.
Міжнародний суд ООН у Гаазі визнав свою юрисдикцію у позові України проти росії у справі про спотворення поняття геноциду.
Прем'єр Угорщини Орбан розкритикував заяву глави МЗС України Дмитра Кулеби, який назвав її проугорським політиком.
Апеляційна інстанція відкрила провадження за скаргою захисника обвинуваченого колишнього очільника комунального підприємства на вирок.
МЗС України відреагувало на візит журналіста німецького телеканалу ZDF Арміна Керпера до тимчасово окупованого Маріуполя.
Антикорупційний суд частково підтримав клопотання захисника підозрюваного депутата про зміну запобіжного заходу.
Канада в рамках коаліції обговорюватиме з іншими країнами питання повернення українських дітей та закликатиме до об'єднання.
Польські фермери оголосили про загальнонаціональний страйк. Вони планують з 9 лютого блокувати всі пункти пропуску на кордоні з Україною, а також дороги в країні.
Антикорупційний суд отримав обвинувальний акт у справі за обвинуваченнях двох осіб у підбуренні до хабарництва.
Антикорупційний суд в черговий раз підтримав клопотання прокурора САП про продовження дії запобіжного заходу підозрюваному.
Голова Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн поговорила з президентом США Джо Байденом після схвалення лідерами ЄС допомоги Україні у розмірі 50 млрд євро та заявила про подальшу підтримку України.
Губернатор Флориди Рон Десантіс готує 1000 військовослужбовців із Нацгвардії штату, щоб допомогти своєму колегі з Техасу Грегу Ебботту у боротьбі з проблемами на кордоні США та Мексики.