Чим загрожує протистояння Сирського та Федорова
Михайло Федоров та Олександр Сирський не знайшли між собою спільної мови, що призвело до кризової ситуації.
СБУ та Нацполіція затримали п'ятьох агентів росії, які підпалювали військові авто та адмінбудівлі на замовлення спецслужб рф.
На тлі падіння режиму сирійського диктатора Башара Асада, росія може перекинути своїх військових із Сирії до України.
Поліцейські затримали 20-річного чоловіка за підозрою у підпалі чужого авто. За скоєне йому загрожує до 10 років в’язниці.
Два F-35 підіймалися для перехоплення російського транспортного літака Ан-72, а також літаків-розвідників СУ-24 та Іл-20.
Заступник радника з національної безпеки Білого дому Джон Файнер вважає, що падіння режиму Башара Асада в Сирії свідчить про ослаблення рф та Ірану.
Президент зазначив, що пріоритетом має бути постачання ракет і зниження військового потенціалу рф, а не зниження призовного віку в Україні.
Вороги застосували 681 дрон-камікадзе, а також здійснили майже 4000 обстрілів населених пунктів та позицій наших військ.
Україні вдалося повернути з росії та тимчасово окупованих територій ще п'ятьох дітей із родинами, повідомив голова ОПУ Єрмак.
Міністерство оборони України кодифікувало і допустило до експлуатації у підрозділах Сил оборони український Droid TW 12.7.
У МВС Австрії заявили, що Відень не блокуватиме вступ Румунії та Болгарії до Шенгенської зони.
Ще кілька європейських країн мають намір припинити розгляд заяв сирійських біженців щодо надання притулку.
Найчастіше до центрів рекрутингу до Збройних сил України звертаються мешканці Дніпропетровської області.
Військове командування розпочало працювати над реформуванням системи підготовки бійців Сил оборони, повідомив президент Зеленський.
ЄС вже працює над запровадженням санкцій проти влади Грузії за силові дії щодо громадян країни, які беруть участь у мирних акціях протесту.
Україна формує список партнерів, які увійдуть до Контактної групи для формування спільної позиції щодо завершення війни.
Вибух у Харкові. Невідомі підірвали вибуховий пристрій поблизу центрального входу до відділення поліції.
Цього року планують продати до 200 тисяч новорічних дерев. Ціни у лісництвах стартують від 135 гривень за один метр.
У вівторок, 10 грудня, графіки відключень електроенергії в Україні будуть застосовуватися з 7 ранку до 22 вечора.
Президент України Володимир Зеленський прокоментував ситуацію в Сирії і падіння режиму Асада.
Окупаційні війська росії у понеділок, 9 грудня, атакували населені пункти у північній частині Донецької області.
Антикорупційні органи нарахували нову суму незаконного збагачення, в якому підозрюється керівник АМКУ.
Головний санітарний лікар Ігор Кузін повідомив, що вірус грипу вже зафіксовано у західних областях.
Президент Володимир Зеленський заявив про створення нової Контактної групи, спрямованої на розробку єдиної позиції завершення війни.
Керівник ЦПД РНБО пояснив, навіщо путін публічно лякає розміщенням ракетного комплексу «Орєшнік» у Білорусі. Також він повідомив про один невдалий запуск цієї ракети.
Уряди Франції та Данії прискорять процес передачі самохідних артилерійських установок Caesar для України.
Президент Володимир Зеленський підписав закон про пріоритетне право на компенсацію за знищене житло ВПО.
На звання Людина року від журналу Time цього року претендують Камала Гарріс, Дональд Трамп, Ілон Маск, Біньямін Нетаньягу, Юлія Навальна, Джером Пауелл, принцеса Вельська, Джо Роган, Клаудія Шейнбаум, Марк Цукерберг.
Суд Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду залишив під вартою головну лікарку Хмельницької обласної МСЕК Тетяну Крупу.
Антикорупційні органи викрили колишнього та чинного керівника регіонального спеціалізованого суду.
Кандидат у канцлери Німеччини від ХДС/ХСС Фрідріх Мерц сказав, що підтримує надання Україні далекобійної зброї від ФРН.