Покручена «скрєпа». Колонка Леоніда Швеця
Указ Зеленського з дозволом для путіна провести парад 9 травня – одна з наймасштабніших, найрезонансніших та найуспішніших інформаційно-психологічних операцій України.
Російські окупанти в ніч на 19 серпня запустили для удару по Україні ударні безпілотники. Їх вдалося збити силам протиповітряної оборони.
У неділю, 18 серпня, у Тель-Авіві чоловік підірвався на вибухівці, яка була у його наплічнику. Правоохоронці розглядають версію теракту.
США та Південна Корея розпочнуть спільні військові навчання на тлі ядерних загроз з боку КНДР. Навчання триватимуть 11 днів до 29 серпня.
На Сумщині за минулу добу зафіксували 222 вибухи. Внаслідок атак у Білопільській громаді загинув чоловік, ще троє людей поранено.
Сутичка між Дональдом Трампом та губернатором Джорджії Браяном Кемпом відбулася ще на початку року. Республіканець образився на те, губернатор пропустив захід в рамках виборчої кампанії.
У ніч на 19 серпня на Київщині було чутно звуки вибухів. Місцева влада заявляє про роботу сил протиповітряної оборони.
РФ використовує дочірню компанію Росатому у Європі для отримання прибутків під час війни з Україною. Згідно з річним звітом, у 2022 році Росатом сплатив понад 3,1 мільярда євро податків.
Росіяни здійснили понад 3200 обстрілів по позиціях наших військ і населених пунктах. На Покровському напрямку ЗСУ ліквідували понад 230 військових рф.
У житловому комплексі Рівенвуд у Ньютаунардсі в Північній Iрландії евакуювали сотні родин через знахідку часів Другої світової війни.
У неділю, 18 серпня, росіяни вкотре обстріляли Донеччину. Внаслідок атаки загинув місцевий житель, ще один чоловік отримав поранення.
Держсекретар США прибув до столиці Iзраїлю для переговорів щодо угоди про припинення вогню та звільнення заручників у Газі. Після Ізраїлю Блінкен відвідає Єгипет.
Кількість постраждалих внаслідок російського авіаудару містом Білопілля Сумської області збільшилася до трьох осіб.
Внаслідок ракетної атаки рф на Київську область зафіксовано пошкодження у шести садових товариствах та трьох населених пунктах.
Українські воїни зайшли ще в одне село в Курській області росії та скинули там російський триколор.
Жителі міст Покровськ, Мирноград та Селидове Донецької області мають евакуюватися до більш безпечних регіонів України.
У Стрийському районі Львівської області через шторм дерево впало на вагон приміського поїзда №6424 Стрий – Івано-Франківськ.
Через спеку з понеділка по п'ятницю в Україні можливий дефіцит електроенергії. Покращення ситуації варто очікувати наприкінці серпня.
На африканському континенті за тиждень зареєстрували 1200 нових випадків зараження віспою мавп.
КНДР заявила, що наступальна операція ЗСУ у Курській області рф є неприпустимим актом терору. Крім цього вони заявили, що відповідальність за це несе й Вашингтон, через постачання військової допомоги.
У понеділок, 19 серпня, в Україні вперше за кілька тижнів будуть застосовуватись графіки відключень електроенергії.
Бійці ГУР застосували дрони українського виробництва, аби завдати удару по нафтобазі у Ростовській області рф.
Російська окупаційна армія вкотре обстріляла Сумську область. Ворог вдарив керованою авібомбою по місту Білопілля.
Українські військові ліквідували щонайменше 8430 солдатів рф з 12 по 18 серпня, а також знищили 5 установок ППО, літак та 353 БПЛА.
Росія готується провести масштабну контратаку на Курщині, щоб вибити з регіону українські сили. Про це повідомляє The Times.
Українські розвідники заявили, що отримали багато корисної інформації під час кібератаки на російське підприємство з розробки ядерної зброї.
Місто Мирноград на Донеччині вдруге за день потрапило під артилерійський обстріл російських окупаційних військ.
У Берліні відбувся пропалестинський мітинг. Під час сутичок постраждали щонайменше 10 правоохоронців.
Лукашенко продовжує нагнітати інформаційну ситуацію заявами про напруженість на кордоні, хоча насправді ситуація там не змінилася.
У понеділок, 19 серпня, у Мирнограді та Селидовому Донецької області комендантська година діятиме значно довше.
Кримський вітер повідомив 18 серпня, що у тимчасово окупований Севастополь заходить розвідувальний корабель рф Іван Хурс.