Анексія Криму: що буде з цінами на продукти та яка ситуація з туризмом?

ОБСЄ визнає окуповані Крим і Донбас невід'ємною частиною України. Про те, як змінилося соціальне та економічне життя на півострові, розповіли експерти.

Тенденції торгівлі: чому Україна перестає бути дешевою для життя країною

Імпорт товарів у січні-лютому 2018 року склав 8 117,9 мільйона, збільшившись на 20,3 відсотка. Експорт товарів у січні-лютому 2018 року збільшився на 17,9 відсотка порівняно із січнем-лютим 2017 року.

Іноземні інвестори vs. заробітчани: хто вкладає в економіку більше?

Обсяг перерахувань українських заробітчан із Польщі зріс у 2017 році майже в півтора раза. Детальніше про надходження в економіку від заробітчан та інвесторів розповіли експерти.

Трудова міграція та досвід Литви: як не потрапити в пастку та повернути заробітчан?

У Мінсоцполітики мають намір стимулювати заробітчан платити страхові внески в Україні в обмін на трудовий стаж і субсидію, що в майбутньому дасть право на пенсію. Про проблему трудової міграції розповіли експерти.

Що пропонують для боротьби з тіньовим ринком тютюнових виробів?

В Україні з 1 липня 2018 року запроваджують нове маркування тютюнових виробів вітчизняного та імпортного виробництва. Про боротьбу з тіньовим ринком тютюну розповіли експерти.

Монети замість паперових гривень: навіщо це робиться та як позначиться на інфляції?

Національний банк України випустив нові монети номіналом 1, 2, 5 і 10 гривень, які згодом мають замінити банкноти. Що про це думають експерти?

Призначення Смолія: чи наважиться Гонтарева відзвітувати та чого чекати від ВР?

Верховна Рада розгляне в четвер звільнення Валерії Гонтаревої та призначення замість неї нового голови НБУ. Оцінили плани ВР експерти.

Чому ціни на продукти так цікавлять українців

Українців більше цікавлять ціни на продукти через повільне зростання їхніх зарплат та доходів загалом.