Назаренко Олег

Авто на єврономерах в Україні: в чому небезпека та що потрібно знати українцям

За даними ДФС, українськими дорогами їздять 246,4 тисячі автомобілів на євробляхах із простроченою реєстрацією. В проблемах легалізації та податках розбирались експерти.

Чи є вигода для авторинку від ЗВТ України з ЄС?

Зона вільної торгівлі між Україною та ЄС набула чинності з 1 січня 2016 року. Як це позначилося на авторинку, розібралися на конкретному прикладі експерти.

Розмитнення авто на єврономерах: досвід Молдови та вибір України

Голова комітету ВР з питань податкової і митної політики заявила, що не можна дозволити розмитнення євроблях за безцінь. Детальніше про розмитнення розповіли експерти.

Український авторинок у 2018 році: тенденції та прогнози

У 2017 році продажі нових автомобілів вперше за останні роки перевищили позначку у 80 тисяч одиниць. Про тенденції на 2018 рік розповіли експерти.

Авто на єврономерах в Україні: дві версії, кому та чому це вигідно

За 3 роки український кордон перетнули півтора мільйона авто на єврономерах. За цей час були і протести, і обіцянки скасувати податки на імпорт авто. Оцінку ситуації дали експерти.

Конфіскація авто на литовських номерах: що потрібно знати та до чого готуватися водіям

У митному департаменті Литви повідомили, що литовські авто, пригнані в Україну, можуть конфіскувати. Чи справді це так і в чому суть таких правил, розбирались експерти.

Меддовідки та кримінальна відповідальність: як боротися з неадекватними водіями?

У 2009 році була запроваджена заборона на тимчасові реєстраційні талони для авто, медичні довідки Але зараз у планах Мінінфраструктури поетапне повернення техогляду, а депутати вже ініціюють повернення довідок. Оцінку ситуації дали експерти.

Умови страхування авто: чи справедлива система в Україні

У разі ДТП автовласники насамперед розраховують хоча б на мінімальну компенсацію. Наскільки справедливою є система страхування й що потрібно змінити, розповіли експерти.

Водіння в нетверезому вигляді: як карати п'яних водіїв на українських дорогах

За водіння в нетверезому вигляді пропонують збільшити штрафи. Цього разу не на 500 гривень, а набагато істотніше. Заплатити доведеться 40 тисяч гривень. Законодавчі ініціативи оцінили експерти.

Скасування мита: за яких умов авто будуть доступними для всіх українців

Після мітингів автомобілістів в уряді начебто вже готові йти назустріч щодо розмитнення авто на єврономерах. Якою є ситуація з митами та акцизами на авто, розбиралися експерти.