Назаренко Олег

Чи може Україна заборонити жовтий сигнал світлофора та чи потрібно це?

В Україні можуть скасувати жовтий сигнал світлофора через масштабну ДТП, яка сталася 17 квітня в Кривому Розі. Чи доречно це, розбирались експерти.

Як поляки скуповують українські водійські права та що з цим робити?

Поляки дедалі частіше через інтернет купують українські водійські права. Вартість такого документа коливається від однієї до трьох тисяч євро. Оцінили ситуацію експерти.

Як вирішити проблему з авто на єврономерах?

Прем'єр-міністр пообіцяв протягом місяця врегулювати питання розмитнення автомобілів на єврономерах. Про те, як вирішити проблему з євробляхами, розповіли експерти.

Як відрізняються ціни на нові авто в ЄС і Україні та чому?

Попит на авто на єврономерах в Україні не згасає через їхню відносно доступну ціну для українців. У Раді тим часом обіцяють владнати проблему. Про вартість нових авто в ЄС та Україні розповіли експерти.

Медичні довідки для водіїв: що пропонують у МОЗ?

За 2017 рік на українських дорогах загинули майже 3,5 тисячі людей. У МОЗ пропонують окремий список із видачі медичних довідок. Оцінили ініціативу експерти.

Авто на єврономерах в Україні: в чому небезпека та що потрібно знати українцям

За даними ДФС, українськими дорогами їздять 246,4 тисячі автомобілів на євробляхах із простроченою реєстрацією. В проблемах легалізації та податках розбирались експерти.

Чи є вигода для авторинку від ЗВТ України з ЄС?

Зона вільної торгівлі між Україною та ЄС набула чинності з 1 січня 2016 року. Як це позначилося на авторинку, розібралися на конкретному прикладі експерти.

Розмитнення авто на єврономерах: досвід Молдови та вибір України

Голова комітету ВР з питань податкової і митної політики заявила, що не можна дозволити розмитнення євроблях за безцінь. Детальніше про розмитнення розповіли експерти.

Український авторинок у 2018 році: тенденції та прогнози

У 2017 році продажі нових автомобілів вперше за останні роки перевищили позначку у 80 тисяч одиниць. Про тенденції на 2018 рік розповіли експерти.

Авто на єврономерах в Україні: дві версії, кому та чому це вигідно

За 3 роки український кордон перетнули півтора мільйона авто на єврономерах. За цей час були і протести, і обіцянки скасувати податки на імпорт авто. Оцінку ситуації дали експерти.