Нардеп Пинзеник прокоментував напад мітингувальників

Народний депутат, заступник голови регламентного комітету Павло Пинзеник спростовує інформацію, що автомобіль, в якому він перебував, збив одного з учасників протесту в урядовому кварталі Києва.

Підвищення зарплат: з'ясувалося, скільки зароблятимуть нардепи

Нардеп повідомив, що на сьогодні депутати разом із надбавками отримують близько 16 тисяч гривень.

Девальвація гривні збалансувала економіку України – Пинзеник

Стрімка девальвація гривні пов'язана з відсутністю золотовалютних резервів (ЗВР) і небажанням продовжувати кредитування України у закордонних кредиторів. Проте саме девальвація змогла усунути перекоси в економіці країни.

Річниця Верховної Ради: статистика нардепів

«Слово і Діло» до річниці Верховної Ради України вирішило проаналізувати статистику народних депутатів парламенту VIII скликання.

Документів про кредит у $3 млрд у Росії немає – нардеп

Український уряд не брав на себе жодних кредиторських зобов'язань перед Російською Федерацією на $3 млрд, виданих за президентства Віктора Януковича.

Щоб сплатити державні борги, кожен українець має рік пропрацювати безкоштовно – Пинзеник

Народний депутат України від фракції «Блоку Петра Порошенка» Віктор Пинзеник спрогнозував цьогорічний державний борг, який може скласти 86% від ВВП.

Юхим Звягільський – лідер рейтингу депутатів за кількістю каденцій

Ефим Звягильский возглавил рейтинг «депутатов-старожилов» от системы народного контроля «Слово и Дело»

Шеф штабу Порошенка не виконав половину своїх обіцянок

«Слово і Діло» сформувало список найбільш безвідповідальних майбутніх народних депутатів із першої 20-ки виборчого списку партії «Блок Петра Порошенка»

Коаліціада триває: Мінекономіки може очолити Пинзеник, а МОЗ – Богомолець

Крісло очільника Міністерства економіки може зайняти Віктор Пинзеник, а посаду міністра охорони здоров'я пророкують Богомолець

Кабмін Яценюка: нові-старі обличчя майбутнього уряду

Вчора Арсеній Яценюк, як майбутній прем’єр-міністр, на вечірньому віче Майдану погодив кандидатів на отримання портфелів у майбутньому Кабінеті Міністрів