Порошенко Петро Олексійович
Народний депутат УкраїниМайже одразу після призначення на посаду генпрокурора Юрій Луценко розпочав активну діяльність із затримання корупціонерів та навіть зрушив із місця кілька резонансних справ. Втім, на адресу нового очільника ГПУ все частіше лунає критика щодо вибірковості в його діяльності.
Глава держави сподівається, що Константинополь позитивно відповість на звернення Верховної Ради щодо надання автокефалії православній церкві в Україні.
У складі російсько-терористичних сил на сході України налічується майже 40 тисяч бойовиків.
Питання мобілізації до Збройних сил України залежить від подальших дій Російської Федерації.
Плани Кремля зруйнувати архітектуру європейської безпеки є континентальною та глобальною проблемою, яка не може бути вирішена на двосторонній основі.
Президент України Петро Порошенко провів нараду з представниками правоохоронних органів і дав їм доручення.
Цього року суспільство так і не почуло імен тих, хто влаштував кривавий теракт біля стін Верховної Ради 31 серпня 2015-го. Представники влади запропонували вшанувати пам'ять чотирьох загиблих нацгвардійців і вже вкотре пообіцяли покарати винних.
За першу половину дні 1 вересня відбувся один неприцільний обстріл сил антитерористичної операції (АТО) на лінії розмежування на Донбасі.
Петро Порошенко заявив, що перспективи режиму тиші на Донбасі зараз залежать від глави РФ Володимира Путіна.
Країни, які беруть участь у «нормандському форматі», як і раніше, підкреслюють безальтернативність Мінських домовленостей для досягнення врегулювання конфлікту на Донбасі.
Президент України Петро Порошенко заявив, що партнери України по «нормандському формату» Німеччина та Франція підтримали ініціативу про встановлення «режиму тиші» на Донбасі з 1 вересня.
Леонід Кравчук вважає за необхідне ініціювати двосторонні переговори з Росією щодо врегулювання ситуації на Донбасі. Кравчук вважає, що Мінські угоди зіграли свою роль.
Посада голови президентської канцелярії завжди вважалася однією з найбільш впливових в Україні. Втім, пояснити цей феномен можна лише з огляду на особистості, яких призначали на цю посаду, адже повноваження очільника АП досить обмежені.
Відсьогодні учасників АТО будуть працевлаштовувати на пільгових умовах. 28 серпня Президент підписав зміни до закону «Про зайнятість населення», які дають додаткові гарантії працевлаштування.
Політичний експерт прокоментував заяву Bloomberg про те, що Путін «диверсією в Криму» лише погіршив свої позиції.
Новопризначений керівник АПУ Ігор Райнін є найбільш відповідальним політиком в рейтингу «Слова і Діла».
Головою Адміністрації Президента призначено колишнього очільника Харківської обласної держадміністрації Ігоря Райніна.
Представники України та Білорусі на зустрічі в Києві обговорили актуальні питання двосторонніх відносин між країнами.
Голова Адміністрації Борис Ложкін може піти у відставку в понеділок. Про це оголосить президент Петро Порошенко на засіданні Національної ради реформ.
Президент України Петро Порошенко назвав примусове утримання в психіатричній клініці одного з лідерів Кримськотатарського народу Ільмі Умерова поверненням в сталінські часи.