Як українські політики насправді вшанували пам’ять Кобзаря? Обіцяне і виконане

До річниці народження Тараса Шевченка Слово і Діло підготувало підбірку актуальних обіцянок українських політиків, що демонструє їхнє реальне ставлення до спадщини великого поета.

Другий тур: результати виборів у містах Центральної та Східної України

У неділю, 15 листопада, в Україні пройшов другий тур виборів мерів низки міст Центральної та Східної України і вже є остаточні результати з деяких міст.

Smart-аналіз програм кандидатів у мери Черкас: Сергій Одарич, Анатолій Бондаренко

«Слово і Діло» продовжує аналіз кількісних і якісних показників передвиборчих програм фіналістів мерських виборів в Україні.

Якою буде більшість у міській раді Черкас? Екс-нардеп

У рамках спецпроекту «ОБРАНІ» екс-нардеп поділився міркуваннями щодо потенційного складу нової Черкаської міськради на предмет можливих конфігурацій зі створення коаліції.

Одарич сподівається, що Порошенко дозволить йому брати участь у виборах

Мер Черкас Сергій Одарич звернувся до Президента України Петра Порошенка із закликом допустити його та його партію до місцевих виборів.

Одарич не впорався з обіцяним ремонтом вулиць у Черкасах

Капітального ремонту доріг цього року в Черкасах не буде, а коштів, виділених на ці потреби депутатами, вистачить на проведення капремонту лише однієї вулиці.

У Черкасах партію мера не пустили на вибори міської ради

Черкаська міська виборча комісія скасувала реєстрацію всього списку «Партії вільних демократів», очолюваної нинішнім мером обласного центру Сергієм Одаричем.

Незважаючи на обіцянку Одарича, дахнівські школярі навчаються під дірявим дахом

У Черкаській загальноосвітній школі I-III ступенів №29 мікрорайону «Дахнівка» так і не було відремонтовано дах.

Вибори-2015: рейтинг ефективності українських мерів

«Слово і Діло» проаналізувало роботу чинних українських мерів і склало рейтинг їхньої відповідальності та безвідповідальності.

Одарич хотів заручитися підтримкою Президента, щоб гарантувати собі перемогу – голова Черкаського КВУ

У рамках спецпроекту «ОБРАНІ» голова Черкаської обласної організації КВУ поділився міркуваннями про місцеву виборчу кампанію в Черкасах.

У Черкасах «Самопоміч» робить ставку на директора авторемонтного заводу

Черкаська міська організація партії «Об'єднання «Самопоміч» висунула кандидатом у мери міста директора «Черкаського Авторемонтного заводу» Романа Шевченка.

Боротьба за крісло мера Черкас: аналіз потенційних кандидатів

«Слово і Діло» з'ясувало, яким політичним, бізнесовим, а головне – інформаційним ресурсом володіють потенційні кандидати в мери Черкас.

Адмінресурс і копійчані послуги. На чому піаряться кандидати в мери українських міст?

Офіційно зареєстрованих кандидатів на місцевих виборах 2015 року ще немає, а от їх нових обіцянок і передвиборчих декларацій – скільки завгодно.

Одарич передумав йти в мери від «БПП» (доповнено)

Міський голова Черкас Сергій Одарич зі своєю «Партією вільних демократів» відмовився йти на місцеві вибори разом з «Блоком Петра Порошенка».

Сергій Одарич та його здобутки: обіцянки черкаського мера в цифрах

«Слово і Діло» проаналізувало стан виконання найбільш вагомих обіцянок міського голови Черкас Сергія Одарича в рамках проекту «ОБРАНІ».

Попри обіцянки мера, Черкаси вже за рік можуть потонути у смітті

Черкаський сміттєвий полігон вичерпає свої можливості уже наступного року, після чого вивозити відходи з міста буде нікуди, констатують експерти.

Одарич найменш зацікавлений у розвитку Черкас – екс-нардеп

В рамках спецпроекту «ОБРАНІ» екс-народний депутат України поділився міркуваннями щодо діяльності міського голови Черкас Сергія Одарича.

Через невміння йти на компроміс Одарич не може довести свої проекти до завершення – експерт

В рамках спецпроекту «ОБРАНІ» голова Черкаської обласної організації «Комітет виборців України» Максим Михлик прокоментував діяльність мера Черкас Сергія Одарича.

Як працюють ваші мери? Дайджест обіцянок міських голів за 30.06-7.07

Система народного контролю «Слово і Діло» пропонує до вашої уваги оновлений дайджест публічних обіцянок керівників українських міст.

Як працюють ваші мери? Дайджест обіцянок міських голів за 3-9.06

Протягом тижня, що минув, «Слово і Діло» зафіксувало рекордну кількість невиконаних обіцянок українських мерів. Частково це зумовлюється неконтактністю голів міських адміністрацій, констатують волонтери проекту.