У Черкасах партію мера не пустили на вибори міської ради

Черкаська міська виборча комісія скасувала реєстрацію всього списку «Партії вільних демократів», очолюваної нинішнім мером обласного центру Сергієм Одаричем.
Фото: provce.ck.ua

Черкаська міська виборча комісія скасувала реєстрацію всього списку «Партії вільних демократів», очолюваної нинішнім мером обласного центру Сергієм Одаричем.

Про це повідомляє «Слово і Діло» з посиланням на «Радіо Свобода».

Як стверджують у громадянській мережі «Опора», рішення ухвалювалось із порушенням юридичних норм – пізно вночі, не у повному складі та без спостерігачів.

Зокрема, як стало відомо нещодавно, ще в ніч проти 10 жовтня місцевий виборчком вирішив внести зміни до власної постанови від 27 вересня, в результаті чого була скасована реєстрація 31 кандидата від «Партії вільних демократів». Тієї ж ночі комісія відмовилась ухвалювати рішення про реєстрацію ще 12 представників партії.

Однак уже після закриття засідання частина членів міського виборчкому зібралися знову й рішенням 17 осіб проголосували за відкриття нового засідання, на якому «Партію вільних демократів» вирішили не реєструвати вже в повному складі. Зауважимо, що дане голосування відбувалось уже за відсутності спостерігачів.

Представник регіонального осередку Комітету виборців України Максим Михлик не виключає, що ЦВК у відповідь на такі дії розпустить Черкаську міську виборчу комісію й тоді партію мера Одарича все ж зареєструють.

Наразі заяву «Партії вільних демократів» про порушення закону виборчкомом вивчають правоохоронні органи.


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...