Куніцин Сергій Володимирович

Куніцин Сергій Володимирович
  • Народний депутат України
  • Член фракції партії "Солідарність" - Блок Петра Порошенка"
  • Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення
  • Радник Президента України (поза штатом)
Читати про політика

Досьє

Народився в селі Бекдаш Красноводського району Туркменської РСР.

07. - 08.1982 р. - "Перекопхімбуд" - трубоукладач.

09. 1982 - 04.1983 рр. - Тюменський домобудівний комбінат - майстер, заступник начальника цеху.

05. 1983 - 08. 1984 рр. - служба в армії в складі обмеженого контингенту Радянських військ в Демократичній Республіці Афганістан.

09. - 11.1984 р. - проходив перепідготовку офіцерів запасу.

01. - 04.1985 р. - завод залізобетонних виробів управління "Кримканалбуд" - інженер-технолог.

05.1985 - 07.1989 рр. - Красноперекопський завод залізобетонних виробів - начальник цеху, головний інженер.

08.1989 - 03.1990 рр. - Красноперекопський ГК КПУ - інструктор ідеологічного відділу.

03.1990 - 04.1994 рр. - Верховна Рада України I скликання - депутат, член Комісії з питань діяльності рад народних депутатів розвитку місцевого самоврядування.

04.1990 р.- 05.1998 р. - Красноперекопська міська рада - голова.

27.05.1998 - 24.07.2001 рр. - Рада міністрів Автономної Республіки Крим - голова.

11.1994 - 06.1995 рр. - керівник організаційної групи по створенню Перекопської вільної економічної зони.

06.1995 - 12.2001 рр. - Адміністрація Північно-кримської експериментальної економічної зони "Сиваш" - голова.

09.1997 - 12.1999 рр. - радник Прем'єр-міністра України Валерія Пустовойтенка на громадських засадах.

05.1998 - 07.2000 рр. - член Комісії з питань морської політики.

09.1998 - 12.2000 рр. - член Координаційної ради з питань місцевого самоврядування.

08. 2001 - 04. 2002 рр. - радник Президента України Леоніда Кучми.

29.04.2002 - 21.04.2005 рр. - Рада міністрів Автономної Республіки Крим - голова.

06.2005 - 05.2006 рр. - спортивний клуб "Таврія" - президент.

2006 - 2010 рр. - Севастопольська міська державна адміністрація - голова.

6.04. - 13.10.2010 р. - постійний представник Президента України в АР Крим.

2010 - 2012 рр. - Верховна Рада Автономної Республіки Крим - депутат.

12.12.2012 - 20.10.2014 рр. - народний депутат Верховної Ради України VII скликання.

27.02. - 26.03.2014 р. - постійний представник Президента України в АР Крим.

З 04.12.2014 р. - народний депутат України VIII скликання.

Почесний президент СК "Таврія".

Почесний президент ФК "Хімік" (м. Красноперекопськ).

Генеральний директор ТОВ СК "Таврія".

Освіта

Сімферопольська філія Дніпропетровського інженерно-будівельного інституту, 1982 р., інженер-будівельник-технолог.

Таврійський національний університет ім. В.І. Вернадського, 2002 р., фінансист.

Рівень відповідальності