Верховна Рада ухвалила три «пенсійних» закони

Читать на русском
Сьогодні народні депутати України проголосували за внесення поправок до пенсійного законодавства.

Сьогодні, 19 квітня, на ранковому засіданні Верховної Ради було ухвалено три законопроекти про внесення змін до пенсійного законодавства.

Про це повідомляє «Слово і Діло».

Першочергово народні депутати сьогодні проголосували за законопроект №2274а, яким уточнюються правові норми, що регулюють питання визначення категорій осіб, які підлягають загальнообов'язковому державному пенсійному страхуванню.

Автори законопроекту – нардепи Андрієвський і Куніцин від фракції «БПП». За ухвалення цього закону проголосували 270 народних депутатів.

Наступним народні обранці розглянули законопроект №2511 про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо уточнення правових норм, що регулюють питання визначення категорій осіб, які підлягають загальнообов'язковому державному пенсійному страхуванню), ініційований депутатом від «Радикальної партії» Юрієм Шухевичем.

Закон про держслужбу може бути відтерміновано – нардепНардеп Світлана Заліщук заявила, що їй стало відомо про реєстрацію групою депутатів законопроекту про відтермінування закону про держслужбу.

За це рішення проголосували 289 народних депутатів.

Наступним нардепи ухвалили законопроект №3252 про внесення змін до деяких законів України щодо пенсійного забезпечення окремих категорій осіб із числа учасників антитерористичної операції.

Документом пропонується надати учасникам АТО право на достроковий вихід на пенсію: чоловікам – у 55 років, жінкам – у 50, за наявності страхового стажу не менше 25 років для чоловіків і не менше 20 років для жінок.

Щоправда, ухвалити цей закон вони змогли лише з другої спроби. Під час першого голосування законопроект підтримали лише 224 парламентарі. При повторному голосуванні проект закону набрав 239 голосів.

Нагадаємо, на відкритті сьогоднішнього засідання парламенту спікер Верховної Ради Андрій Парубій закликав Міністерство закордонних справ України скликати засідання Ради безпеки ООН через заборону Меджлісу Мін'юстом РФ.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал