Князєв Сергій Миколайович

Князєв Сергій Миколайович
Читати про політика

Досьє

Народився 18 жовтня 1971 року в місті Біла Церква Київської області.

Кар'єра

1992 – 1995 рр.
МВС України, м. Біла Церква, рядовий відділу охорони.
1995 – 2008 рр.
Білоцерківський міський відділ міліції, оперуповноважений карного розшуку, заступник начальника — начальник кримінальної міліції.
2008 – 2014 рр.
Управління карного розшуку ГУ МВС України в Київській області, начальник.
03.11.2014 – 15.07.2015
ГУ МВС України в Донецькій області, начальник кримінальної міліції, т. в. о. заступника начальника.
15.07.2015 – 04.04.2016
ГУ МВС України в Закарпатській області, начальник.
04.04.2016 – 10.11.2016
ГУ Національної поліції в Рівненській області, начальник.
10.11.2016 – 08.02.2017
Департамент карного розшуку Національної поліції України, начальник.
З 08.02.2017
Національна поліція України, голова.

Звання і нагороди

Генерал поліції 3-го рангу.

Орден Данила Галицького, 19.12.2014, за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі.

Освіта

Освіта вища юридична. Кандидат юридичних наук.

Рівень відповідальності