Суд не зменшив заставу ексзаступнику керівника прокуратури під Дніпром

Читать на русском
Антикорупційний суд не побачив підставу для зміни запобіжного заходу, застосованого до заступника очільника прокуратури.
фото: «Слово і діло»

Вищий антикорупційний суд не зменшив розмір застави, визначений колишньому заступнику керівника Слобожанської окружної прокуратури Дніпропетровської області Станіславу Батраку як запобіжний захід. Його підозрюють у створенні штучних доказів обвинувачення та притягненні до кримінальної відповідальності невинної особи.

Таке рішення 17 червня ухвалив ВАКС, повідомляє «Слово і діло».

Як відомо, Апеляційна палата визначила Батраку 2,013 млн грн застави. Пізніше йому зменшили заставу до 1,8 млн грн. Захисник підозрюваного просив зменшити заставу до 60 560 грн. Захисник послався на необґрунтованість підозри та наголосив, що Батрака звільнили з посади 29 квітня 2024 року, що значно погіршило фінансовий стан його сім'ї. Дружина також залишилася без роботи.

«У задоволенні клопотання – відмовити», – йдеться в рішенні.

Як відомо, НАБУ і САП повідомили про підозру у створенні штучних доказів обвинувачення та притягнення до кримінальної відповідальності невинної особи заступнику керівника Слобожанської окружної прокуратури Дніпропетровської області Станіславу Батраку та прокурору цієї ж прокуратури.

Нагадаємо, антикорупційні органи викрили адвоката Олексія Педуса, який підбурив особу надати йому неправомірну вигоду нібито за вирішення питання з прокурорами Слобожанської окружної прокуратури Дніпропетровщини. У цій же справі детективи і прокурори встановили нові обставини вчинення правопорушення про притягнення до відповідальності невинної особи.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: