Верховний суд призначив засідання за скаргою на засудження пособника Сівця

Читать на русском
Касаційна інстанція призначила засідання за скаргою сторони захисту на вирок, яким засудили до строку в колонії пособника.
фото: sud.ua

Верховний суд призначив на 21 травня засідання з розгляду скарги на вирок, яким засудили до 10 років колонії колишнього директора ТОВ «Лістрейд» Сергія Олексієнка. САП обвинувачує його у пособництві ексголові Державного агентства лісового господарства Віктору Сівцю та його дружині Марині Журавльовій в одержанні неправомірної вигоди та легалізації коштів.

Таке рішення 14 лютого ухвалив Касаційний кримінальний суд, повідомляє «Слово і діло».

«Призначити касаційний розгляд кримінального провадження щодо (Сергія Олексієнка – ред.) на 11:30 21 травня 2024 року, повідомивши про день, час та місце розгляду справи осіб, які подали касаційні скарги, та інших учасників судового провадження», – йдеться в рішенні.

Як відомо, ВАКС засудив Олексієнка до 10 років позбавлення волі з позбавленням права займати адміністративно-господарські посади строком на три роки та конфіскацією майна. Суд застосував спеціальну конфіскацію на 1,441 млн доларів та 1,220 млн євро, які розміщені на рахунках дружини ексочільника держагенства у Швейцарії. Апеляційна палата ВАКС залишила вирок без змін. Тому сторона захисту подала касацію.

Нагадаємо, 23 травня 2016 року Сівцю та його дружині Марині Журавльовій заочно повідомили про підозру. За версією слідства, Журавльова разом зі спільниками в період із лютого 2011 року до лютого 2014 року отримала від іноземних компаній Grupagac Ithalat Ihracatsan. Vetic. LTD. STI. (Туреччина), Uniles s.r.o. (Словаччина), Balticwood Spolka Akcyjna (Польща) і Confana Industries SRL (Румунія) неправомірну вигоду у вигляді оплати за «маркетингові послуги» при купівлі в Україні лісопродукції на загальну суму $3,7 млн та 10,8 млн євро, які в подальшому «відмила» у співучасті з іншими особами. У цій же справі обвинувачують Олексієнка, він допомагав в одержанні неправомірної вигоди.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: