Апеляція готова розглянути скаргу на вирок екскерівнику «Миколаївоблтеплоенерго»

Читать на русском
Апеляційна інстанція завершила підготовку до розгляду скарги на вирок, яким засудили до реального покарання експосадовця.
фото: «Слово і діло»

Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду закінчила підготовку до розгляду скарги на вирок, яким до 8 років позбавлення волі засудили колишнього виконувача обов'язків керівника, ексголовного інженера «Миколаївоблтеплоенерго» Віталія Бородіна у розтраті коштів.

Таке рішення 9 лютого ухвалила АП ВАКС, повідомляє «Слово і діло».

Як відомо, антикорупційний суд визнав Бородіна винуватим і призначив йому покарання у вигляді 8 років позбавлення волі. Його адвокат подав скаргу на цей вирок.

«Закінчити підготовку до апеляційного розгляду. Призначити апеляційний розгляд за апеляційною скаргою захисника обвинуваченого (Бородіна – ред.) на вирок Вищого антикорупційного суду від 22.12.2023, у відкритому судовому засіданні в приміщенні Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду о 10:00 22 лютого 2024 року», – йдеться в рішенні.

Нагадаємо, за версією обвинувачення, 2 листопада 2015 року між «Миколаївоблтеплоенерго» та компанією «Укренергосервіс» було укладено 138 договорів підряду на виконання робіт зі встановлення приладів обліку теплової енергії в житлових будинках Миколаєва. При цьому 11 договорів укладені на виконання робіт за адресами, які Інвестпрограма-2015 не передбачала. Пізніше на підставі поданих Бородіним документів, які містять завідомо неправдиві відомості, з рахунків «Миколаївоблтеплоенерго» в Ощадбанку на рахунок «Укренергосервіс» в Укрсоцбанку були перераховані 7,12 млн грн, з яких 2,74 млн грн становлять суму завищення вартості теплових лічильників.

Після надходження коштів екс-директор «Миколаївоблтеплоенерго» дав вказівку директору «Укренергосервіс» перевести 2,74 млн грн на рахунок дочірнього підприємства «Компанія Укренергосервіс-М», співзасновником і директором якої на момент переведення був сам Бородін. Також наголошується, що зазначена сума була перерахована компанії «Укренергосервіс-М» як оплата за модульні плати в теплових лічильників, що насправді не були встановлені.

ПІДПИСУЙТЕСЬ У GOOGLE NEWS

та стежте за останніми новинами та аналітикою від «Слово і діло»
Поділитися: