Війна переходить у нову стадію – Сирський

Читать на русском
Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський заявив, що бойові дії в рамках війни росії проти України переходять у нову стадію.
Фото: t.me/osirskiy

Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський вважає, що бойові дії в рамках війни росії проти України переходять у нову стадію.

Заява генерала прозвучала в інтерв'ю німецькому каналу ZDF.

Нове військове керівництво України: які кадрові перестановки провів ЗеленськийЗміни у військовому керівництві України після відставки головнокомандувача Валерія Залужного – на інфографіці.

За його словами, йдеться про технологічну складову. Так, завдяки сучасним технологіям командири бачать поле бою практично на всіх рівнях військового управління.

«Якщо раніше він міг побачити якусь обмежену частину з бліндажу або наглядового пункту, то зараз він бачить і всю картину бойових дій, і набагато більше», - сказав Сирський.

Він додав, що війна «значно підвищує значення технологічного прогресу у Збройних силах та у самому процесі збройної боротьби».

«Ми вже бачимо, і для нас це не новина, – використання наземних роботизованих платформ. Модулів, які керуються дистанційно, що дає можливість зберегти життя військових. Тобто війна переходить у нову стадію», – резюмував Сирський.

Нагадаємо, нещодавно Сирський розповів про нові завдання на посаді головнокомандувача ЗСУ. Президент Володимир Зеленський також розповів, чого чекає від його команди.

Раніше повідомлялося, що Зеленський провів першу Ставку із новим головкомом ЗСУ.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: