Зеленський відповів, чи задоволений результатами контрнаступу ЗСУ

Читать на русском
Зеленський задоволений тим, що ЗСУ не відступають, але все ж таки літній контрнаступ не приніс бажаного швидкого результату. У тому числі через брак зброї.
Фото: AP

Президент Володимир Зеленський заявив, що Україна не досягла бажаних результатів під час літнього контрнаступу, але він задоволений тим, що ЗСУ не відступають.

Це було сказано в інтерв'ю Associated Press.

«Є надія, що 2025-й стане переломним»: Буданов дав новий прогноз щодо війниКерівник Головного управління розвідки Кирило Буданов припустив, що війна росії проти України триватиме ще досить довго.

«Дивіться, ми не відступаємо, я задоволений. Ми воюємо з другою (найкращою) армією у світі, я задоволений. Ми втрачаємо людей, я не задоволений. Ми не отримали всієї зброї, яку хотіли, я не можу бути задоволений, але й не можу надто сильно скаржитися», – сказав він.

«Ми хотіли отримати швидші результати. З цієї точки зору, на жаль, ми не досягли бажаних результатів. І це факт», – додав Зеленський.

За його словами, Україна не отримала всієї необхідної їй зброї від союзників, а обмежені сили не дозволяють провести швидкий наступ. «Бракує сил, щоб швидше досягти бажаних результатів. Але це не означає, що ми маємо здатися. Ми впевнені у своїх діях. Ми боремося за те, що належить нам», – наголосив президент.

Він також сказав, що війна в Україні перейшла у нову фазу: «Зима загалом це новий етап війни».

Нагадаємо, раніше Зеленський заявив, що війна в Україні завершиться «не так швидко, як нам хотілося б». Але при цьому він не вважає ситуацію на фронті патовою.

Президент також обіцяв, що Україна продовжить контрнаступ і намагатиметься досягти результату на полі бою як наприкінці цього року, так і наступного.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: