Щоб зупинити наступ ЗСУ, окупанти змінили тактику та підпалюють мінні поля – NYT

Читать на русском
Російські війська перейшли до нової тактики, щоб зупинити контрнаступ ЗСУ у Запорізькій області. Для цього вони почали підпалювати мінні поля.
Getty Image

Російські війська перейшли до нової тактики, щоб зупинити контрнаступ ЗСУ у Запорізькій області. Для цього вони почали підпалювати мінні поля.

Про це пише The New York Times.

Контрнаступ ЗСУ: протягом літа вдалося звільнити близько 250 кв. км територійУпродовж літа українські військові, за підрахунками Слово і діло, звільнили близько 250 кв. км територій. Докладніше про хід контрнаступу – на інфографіці.

У виданні пишуть, що російські загарбники заливають легкозаймистою речовиною території, де розташовані мінні поля та згодом скидають з дронів туди гранати. Окупанти використовують цю тактику, щоб зробити й без того небезпечні поля ще більш смертоносними.

За словами українських морських піхотинців, російські позиції укріплені мінними полями та траншеями. Через це ЗСУ змушені боротися за кожен будинок. При цьому рушійною силою наступу є сотні невеликих штурмових груп, які складають від восьми до десяти солдатів. Кожна з таких груп має окремі конкретні завдання: атакувати траншеї, лісосмуги чи будинки.

«Це важкий спосіб вести війну - село за селом, будинок за будинком – без гарантії успіху. Проте захоплені російські укріплення, що вціліли, служать українцям базою для планування свого наступного кроку», – додають у The New York Times.

Нагадаємо, для утримання півдня України в умовах контрнаступу ЗСУ російські військові розгорнули «резервну армію». Для цього вони передислокували підрозділи з Луганської області.

Британські розвідники також повідомляли, що військові російської федерації не покидають спроби зупинити контрнаступ українських військ на півдні. Та тим ризикують самі розділити свої сили.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: