Путін заявив, що «уважно розглядає» мирний план Африки

Читать на русском
Путін заявив, що росія з повагою ставиться та уважно розглядає мирну ініціативу африканських країн.
kremlin.ru

Президент росії володимир путін заявив, що «уважно розглядає» мирний план Африки, представлений на початку літа.

Він сказав це на саміті з африканськими країнами, повідомляє РБК.

Удавані миротворці: у чому суть ініціатив щодо припинення війни в Україні, запропонованих за кордономУ чому полягає суть мирних планів, які для припинення війни в Україні пропонували Китай, Індонезія, Ватикан та інші держави.

«Це гостра проблема, ми не уникаємо його розгляду. Це саме собою багато про що говорить, адже раніше будь-які посередницькі ініціативи були монополізовані країнами з так званою розвиненою демократією. Зараз ні. Тепер і Африка готова допомагати у вирішенні проблем, здавалося б, далеких від першочергових її інтересів. Ми з повагою ставимося до її ініціатив та уважно їх розглядаємо», — заявив путін.

Нагадаємо, у червні делегація країн Африки приїжджала до України та росії, щоб представити свій «мирний план» з 10 пунктів. Після переговорів президент Володимир Зеленський заявив, що будь-які спроби заморозити конфлікт не приведуть ні до чого хорошого.

У Санкт-Петербурзі африканські лідери спробували закликати путіна зупинити війну, проте він перервав їхній виступ.

Напередодні стало відомо, що африканські лідери розглядають можливість повторного візиту до Києва для обговорення «мирної ініціативи».

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ YOUTUBE КАНАЛ

та дивіться першими нові відео від «Слово і діло»
Поділитися: