Україна створила мережу агентів усередині росії, які здійснюють диверсії – CNN

Читать на русском
Представники розвідки США кажуть, що Україна створила всередині росії мережу агентів, які здійснюють диверсії та атаки безпілотників.
Ілюстративне фотоGetty Images

Україна створила всередині росії мережу агентів, які здійснюють диверсії проти російських цілей. Зокрема їм надають безпілотники.

Про це повідомляє CNN із посиланням на представників американської розвідки.

Офіційні особи США вважають, що саме проукраїнські агенти всередині росії здійснили атаку дронів на Кремль на початку травня, запустивши їх із території рф.

Україна провела вже мінімум три «формувальні операції», щоб обдурити рф перед контрнаступом – FTУкраїна проводить серію формувальних операцій, щоб обдурити росіян і підготувати поле бою перед контрнаступом.

При цьому неясно, чи були інші атаки безпілотників за останні дні, скоєно зсередини росії чи проведено українськими розвідниками.

За словами американських чиновників, Україна створила у росії диверсійні осередки, надала їх членам безпілотники свого виробництва.

У США точно не знають, як Україні вдалося доставити безпілотники до тилу ворога, але, за словами співрозмовників телеканалу, існують добре відпрацьовані маршрути контрабанди, які можуть бути використані для цих цілей.

Як зазначив представник європейської розвідки, російсько-український кордон великий і його дуже важко контролювати, завдяки чому переправлення контрабанди не є надто складним завданням.

Публічно США засуджують атаки всередині рф, але в приватних розмовах американські та західні чиновники вважають ці атаки розумною військовою стратегією, яка може відвернути увагу росіян на захист своєї території.

Співрозмовник CNN, який останніми днями спілкувався з українськими чиновниками, кажуть, що вони приватно заявили про намір продовжувати атаки всередині росії, тому що це хороша тактика відволікання уваги.

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський одразу після атаки безпілотників на Кремль заявив, що Україна до цього не причетна.

При цьому деякі західні аналітики дотримуються протилежної думки. Вони сумніваються, що росія могла інсценувати атаку.

Україна також спростувала причетність до масованої атаки безпілотників на Москву 30 травня.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ YOUTUBE КАНАЛ

та дивіться першими нові відео від «Слово і діло»
Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал