Стало відомо, на який термін Нафтогаз залишив незмінною ціну на газ для населення

Читать на русском
Газопостачальна компанія Нафтогаз України продовжила дію тарифного плану Фіксований ще на рік.
Главком

Газопостачальна компанія «Нафтогаз України» продовжила дію тарифного плану «Фіксований», що складатиме 7,96 грн за куб. м (з ПДВ) ще на рік – до 1 травня 2024 року.

Про це повідомила пресслужба НАК «Нафтогаз України».

«Ціна на газ для побутових клієнтів залишається незмінною. Це рішення було прийнято з урахуванням воєнного стану та економічної ситуації в Україні. Попри всю складність ситуації ми продовжимо тримати ціну палива для наших громадян на довоєнному рівні», – зазначив очільник Нафтогазу Олексій Чернишов.

Як змінюється вартість газу в ЄвропіЯк за останні три роки змінювалася біржова ціна на газ у Європі – на інфографіці. Наразі вартість знову зростає на тлі новин про пошкодження Північного потоку.

При цьому, у компанії зазначили, що безперебійно та стабільно забезпечує газом понад 12,4 млн українських домогосподарств.

Додається, що 26 квітня 2023 року НАК «Нафтогаз України» вийшла на Українську енергетичну біржу (УЕБ) та закупила 1,6 млн куб. м природного газу в приватних українських видобувників.

Відповідно до результатів торгів середньозважена ціна купівлі ресурсу квітня у підземних сховищах газу (ПСГ) становить 10 972 грн за тис. куб. м без ПДВ, середньозважена ціна купівлі ресурсу травня на віртуальній торговій точці (ВТТ) склала 10 767 грн за тис. куб. м без ПДВ.

Нагадаємо, що в Україні вартість електроенергії у травні 2023 року переглядати не будуть. Кабінет міністрів не зміг домовитися про остаточний варіант підвищення цін. Уряд відстрочив це рішення ще на один місяць. В результаті вартість електроенергії може зрости вже з червня.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: