Вирок закарпатському судді: Апеляційна палата призначила повторний розгляд

Читать на русском
Апеляційна інстанція вдруге розгляне скаргу на вирок закарпатському судді, оскільки Верховний суд скасував закриття справи.

Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду повторно розгляне скаргу на вирок, яким до 7 років позбавлення волі засудили суддю Мукачівського міськрайонного суду Закарпатської області Михайла Пака,а начальника юридичного відділу Пенсійного фонду Мукачева Олега Маковського – до 6 років.

Таке рішення 12 квітня ухвалила АП ВАКС, повідомляє «Слово і діло».

Як відомо, суддю Пака та експосадовця Маковського визнали винним в одержанні хабаря. Паку призначили покарання у вигляді позбавлення волі строком на 7 років з конфіскацією всього майна та забороною обіймати посаду судді протягом 3 років. Маковському колегія теж призначила покарання вигляді позбавлення волі, але на строк у 6 років з конфіскацією половини майна.

Однак, Апеляційна палата ВАКС це рішення скасувала і закрила провадження на підставі п. 10 ч. 1 ст. 284 КПК України, тобто закінчення строків розслідування після повідомлення про підозру. Втім Верховний суд це рішення скасував і тому АП ВАКС має повторно розглянути справу.

«Призначити розгляд апеляційних скарг обвинуваченого (Михайла Пака – ред.) і його захисника, захисників в інтересах обвинуваченого (Олега Паковського – ред.) та прокурора на вирок Вищого антикорупційного суду від 21 вересня 2021 року на 3 травня 2023 року о 10:00 у приміщенні Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду», – йдеться в рішенні.

Нагадаємо, суддю Пака і посадовця Маковського обвинувачують в одержанні неправомірної вигоди. За версією обвинувачення, суддя у змові з Маковським та за його посередництва одержав неправомірну вигоду від громадянина за ухвалення на його користь судового рішення у справі за адміністративним позовом до управління праці та соціального захисту населення Мукачівської райдержадміністрації.

ПІДПИСУЙТЕСЬ У GOOGLE NEWS

та стежте за останніми новинами та аналітикою від «Слово і діло»
Поділитися: