Справа Одеського апеляційного суду: помічнику судді знову продовжили обов'язки

Читать на русском
Антикорупційний суд розглянув і задовольнив клопотання прокурора САП про продовження строку дії обов'язків, покладених на підозрюваного.

Вищий антикорупційний суд продовжив до 28 січня строк дії обов'язків, покладених на помічника одного з суддів Одеського апеляційного суду Юрія Романенка. Його обвинувачують у зловживанні впливом.

Таке рішення 23 січня ухвалив ВАКС, повідомляє «Слово і діло».

«Продовжити обвинуваченому (Юрія Романенку – ред.) строк дії обов'язків, покладених ухвалою слідчого судді Вищого антикорупційного суду від 02.11.2022 та продовжених ухвалою слідчого судді Вищого антикорупційного суду від 28.11.2022. Строк дії обов'язків, покладених на обвинуваченого визначити до 23.03.2023», – йдеться в рішенні.

Як відомо, НАБУ і САП повідомили Романенку про підозру у зловживанні впливом. Пізніше йому обрали запобіжний захід у вигляді 37 215 грн застави. На нього також поклали такі обов'язки: прибувати за кожною вимогою; не відлучатися із Одеської області без дозволу; повідомляти про зміну свого місця проживання та місця роботи; здати на зберігання закордонні паспорти та утримуватися від спілкування з чотирма особами щодо обставин кримінального провадження. ВАКС всі ці обов'язки залишив.

Нагадаємо, 28 вересня НАБУ і САП повідомили про підозру адвокатці. За інформацією «Слово і діло», йшлося про Анну Беліогло. Їй інкримінували підбурюванні до надання 1700 доларів неправомірної вигоди судді Одеського апеляційного суду Таїсії Цюрі. Гроші мали надатися за скасування постанови про притягнення до громадянина України Романа Мельниченка до адміністративної відповідальності на водіння у нетверезому стані. Водія оштрафували на 17 тисяч грн з позбавленням права керування транспортними засобами на строк один рік.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: