ВАКС продовжив обов'язки обвинуваченому у газовій справі Онищенка

Читать на русском
Антикорупційний суд задовольнив клопотання прокурора САП про продовження строку дії обов'язків, покладених на обвинуваченого.

Вищий антикорупційний суд продовжив до 28 лютого строк дії обов'язків, покладених на колишнього директора ТОВ «Торговий дім «Київгазенерго» Романа Гумініченка, обвинуваченого у причетності до «газової справи» екснародного депутата Олександра Онищенка.

Таке рішення 29 грудня ухвалив ВАКС, повідомляє «Слово і діло».

«Задовольнити клопотання прокурора САП про продовження строку дії обов`язків, покладених на обвинуваченого (Романа Гумініченка – ред.), у кримінальному провадженні. Продовжити обвинуваченому (Роману Гумініченку – ред.) строк дії покладених на нього обов'язків. Строк дії ухвали встановити до 28 лютого 2023 року включно», – йдеться в рішенні.

Обвинувачений зобов'язаний прибувати за кожною вимогою; не відлучатися із населеного пункту, в якому він проживає чи перебуває, без дозволу; повідомляти про зміну свого місця проживання та/або місця роботи; утримуватися від спілкування із низкою осіб.

Нагадаємо, суд заарештував Гумініченка із альтернативою 744 тис. грн застави. Пізніше ВАКС стягнув частину його застави за невиконання обов'язку і підвищив її розмір. Нещодавно САП скерувала до суду обвинувальний акт щодо Гумініченка.

За версією слідства, Гумініченко є одним з 29 учасників справи за фактом розкрадання природного газу, видобутого в межах спільної діяльності з ПАТ «Укргазвидобування». Він є директором одного з підконтрольних нардепу-організатору схеми підприємств, що стало переможцем фіктивних аукціонів з продажу газу, що купляли за заниженою ціною, а згодом перепродували за ринковою.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал