«Налаштовані воювати довго»: у Міноборони висловилися про нову хвилю мобілізації в рф

Читать на русском
Підготовка росії до нової хвилі мобілізації цього року - це серйозний виклик, який вказує на намір росіян довго вести війну.

Підготовка росії до нової хвилі мобілізації цього року - це серйозний виклик, який вказує на намір росіян довго вести війну.

Таку думку висловила заступник міністра оборони України Ганна Маляр в ефірі національного телемарафону у вівторок, 3 січня.

Загроза нового масштабного наступу росії: що відомоЧи можливий новий масштабний наступ росії у 2023 році, що говорять про його підготовку – на інфографіці.

«Мобілізація справді там потужна, і це справді дуже серйозний виклик. І це говорить про те, що вони налаштовані довго воювати», – сказала вона.

Маляр наголосила, що формування приватних армій вказує на демотивацію регулярних військ.

«Вони не розуміють переважно, за що вони тут повинні вмирати. По-друге, справді, з урахуванням того, як до них ставиться російська влада – вони не хочуть воювати. Тому приватні мотивовані, вони воюють за гроші. Це говорить про те, що регулярного ресурсу їм уже не вистачає», – пояснила вона.

Нагадаємо, глава Міноборони України Олексій Резніков заявив, що на початку січня 2023 року росія готується оголосити військовий стан, повну мобілізацію і має намір закрити кордони для чоловіків.

При цьому втрати російських військ з початку вторгнення перевищили 108 тисяч убитих.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: