«Обговорять безпеку в регіоні»: путін зустрінеться у Мінську з Лукашенком

Читать на русском
Президент росії володимир путін відвідає Мінськ у понеділок, 19 грудня. Там він зустрінеться з Олександром Лукашенком.
Anadolu Agency

Президент росії володимир путін відвідає Мінськ у понеділок, 19 грудня. Там він зустрінеться з Олександром Лукашенком.

Про це повідомив Telegram-канал «Пул первого».

Білорусько-російські переговори у понеділок, 19 грудня, відбудуться на найвищому рівні у Палаці Незалежності. Путін має прибути до Мінська з широкою урядовою делегацією. Зокрема, зустрінуться президенти країн, а також члени уряду, керівники міністерств і відомств.

Зауважують, що сторони планують «обговорити процес реалізації ухвалених раніше союзних програм» і спільні проєкти «з акцентом на імпортозаміщення». Погорять також про співпрацю в енергетичній сфері та безпекові питання.

Нагадаємо, за словами головнокомандувача ЗСУ, росія може поновити наступ у лютому, у кращому випадку в березні, а в гіршому – у січні. При цьому наступ може статися не на Донбасі, а у напрямку Києва з боку Білорусі.

В ISW відзначили, що Білорусь уже навряд чи вторгнеться в Україну через внутрішню динаміку всередині країни. Крім того, у разі вторгнення білоруська армія не зможе зробити більше, ніж тимчасово відволікти українські сухопутні війська від інших ділянок фронту з огляду на вкрай обмежену ефективну бойову міць Мінська.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: