Північна Корея запропонувала росії 100 тисяч добровольців для війни в Україні – ЗМІ

Читать на русском
Інформацію про те, чи дійсно КНДР зробила таку пропозицію кремлю, перевірити поки не вдалося. З усім тим, російська пропаганда вже підхопила це повідомлення
Ілюстративне фотоmilitaryarms.ru

Північна Корея нібито запропонувала росії надіслати 100 тисяч добровольців зі складу північнокорейської регулярної армії в Україну, щоб допомогти росії перемогти у війні.

Про це повідомляє американське видання New York Post з посиланням на російське пропагандистське телебачення.

Як зазначає видання, інформацію про те, чи дійсно КНДР зробила таку пропозицію кремлю, перевірити поки не вдалося. З усім тим, російська пропаганда вже підхопила це повідомлення. Подібні заяви звучать і в російському міністерстві оборони.

Україна вже в змозі винищувати оперативні резерви російської армії – АрестовичТа кількість американських систем HIMARS, яка вже є в Україні, дозволяє дати залп зі 168 ракет, що гарантовано знищує до сотні цілей одночасно

«Є повідомлення, що 100 тисяч північнокорейських добровольців готові приїхати та взяти участь у конфлікті... Якщо Північна Корея висловить бажання виконати свій міжнародний обов'язок по боротьбі з українським фашизмом, ми повинні їм це дозволити» - заявив член громадської ради при міноборони росії Ігор Коротченко.

Регулярна армія КНДР налічує мільйон осіб (для порівняння, армія Південної Кореї - 600 тисяч військовослужбовців), ще 4,5 млн осіб числяться в збройному резерві, тому що служба в армії є обов'язковою для всього чоловічого і жіночого населення країни (10 років і три роки відповідно). Таким чином, КНДР в разі війни може виставити армію, рівну за чисельністю однієї п'ятої населення країни.

Нагадаємо, в росії по всій її території формуються так звані добровольчі батальйони, які передбачається відправити в Україну на війну. Щонайменше 30 тисяч одиниць гарматного м'яса може бути навербовано в ці підрозділи, оскільки не потрібно військовий досвід - тільки здоров'я і бажання воювати.

За даними МВС, російські окупанти перекидають всі резерви військових на південь України, після доукомплектування можуть почати штурмові дії.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ YOUTUBE КАНАЛ

та дивіться першими нові відео від «Слово і діло»
Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал