Тищенка можуть виключити зі «Слуги народу» – нардеп

Читать на русском
Депутатка від Слуги народу Мар’яна Безугла ініціювала виключення з партії Миколи Тищенка, звинувативши його у причетності до шахрайських схем.

Нардеп від «Слуги народу» Мар’яна Безугла ініціювала виключення з партії Миколи Тищенка, звинувативши його у причетності до шахрайських схем.

Про це Безугла повідомила у Facebook.

Конфлікт між Безуглою та Тищенком виник після нібито вручення останньому нагородної зброї командиром добровольчого формування №14 територіальної громади Києва «Архангел Михайло» Михайлом Майманом.

«Можливо, кілька моїх публікацій стосовно шахрая Моні та Миколи Тищенка могли здатися комусь жартівливими. Але це як бенкет під час чуми. Ці люди, мабуть, не втрачали близьких, вони сміють робити «схеми» на війні, людській надії, горі, а часом, – нерозбірливості. І там питання не тільки про нагородну зброю, це вершина айсберга», - повідомила вона.

Микола ТищенкоНародний депутат України

Згідно з інформацією Безуглої, Майман нібито мародерив і наживався на війні. У зв’язку з цим вона звернулася до правоохоронних органів, які розпочали розслідування.

Нардеп повідомила, що дала покази про це Національній поліції, закликавши всіх, хто має інформацію про зв’язок Тищенка і Маймана, повідомити її помічника.

«Наразі правоохоронні органи опрацьовують проблему. Окремо досліджуємо факт існування такого формування», – написала вона.

Як зазначає Безугла, у суботу, 9 липня, вона була на допиті в Національній поліції України, тепер подає депутатські звернення і буде звертатися до голови фракції «Слуга народу» щодо розгляду виключення з фракції та партії Миколи Тищенка.

Згідно з її словами, «у нас багато чудових людей в команді, а це – пляма, потемніла в умовах війни». Також вона додала, що в Офісі президента Тищенка «давно уникають».

Нагадаємо, що 31 травня Верховна рада звільнила Людмилу Денісову з посади уповноваженого з прав людини. За словами депутата від «Слуги народу», однією з причин звільнення є те, що Денісова «майже не виконувала своїх повноважень» щодо правозахисної діяльності та вела дивну медійну роботу.

Раніше «Слуга народу» виключила з фракції нардепа Ковальова, який співпрацює з окупантами в Херсоні.

Напередодні його також виключили із податкового комітету ВР.

Окрім цього, у «Слузі народу» прокоментували чутки про можливі відставки у Кабміні.

ПІДПИСУЙТЕСЬ У GOOGLE NEWS

та стежте за останніми новинами та аналітикою від «Слово і діло»
Поділитися: