Справа порту «Чорноморськ»: суд дозволив заочне слідство щодо фігуранта-втікача

Читать на русском
Антикорупційний суд розглянув і задовольнив клопотання детектива НАБУ про дозвіл на здійснення спеціального досудового розслідування стосовно розшукуваного фігуранта.

Вищий антикорупційний суд дозволив заочно проводити розслідування стосовно директора ТОВ «Автотехцентр» Дмитра Травинова, якого слідство вважає посередником в одержанні неправомірної вигоди колишнім виконувачем обов'язків керівника державного підприємства «Морський торговельний порт «Чорноморськ» Ігорем Шевченком.

Таке рішення 14 червня ухвалив слідчий суддя ВАКС, повідомляє «Слово і діло».

Як відомо, НАБУ оголосило Травинова в розшук. У зв'язку з цим детектив попросив суд надати дозвіл на заочне розслідування стосовно підозрюваного.

«Задовольнити клопотання детектива НАБУ про надання дозволу на здійснення спеціального досудового розслідування у кримінальному провадженні від 15.06.2021 №52021000000000313. Надати дозвіл на здійснення спеціального досудового розслідування у кримінальному провадженні від 15.06.2021 №52021000000000313 стосовно (Дмитра Травинова – ред.) підозрюваного у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених частиною 5 статті 27 та частиною 4 статті 368 ККУ», – йдеться в рішенні.

Нагадаємо, 10 грудня Шевченка разом із посередником викрили на вимаганні та одержанні неправомірної вигоди. За версією слідства, керівник порту «Чорноморськ» та його посередник висловили пропозицію до представника приватної компанії надати неправомірну вигоду у розмірі 250 тисяч доларів.

Ці гроші вони вимагали за схвалення кредитором в особі ДП «МТП «Чорноморськ» плану санації боржника – приватної фірми, справа про банкрутство якого розглядається в одному із господарських судів. Схвалення плану санації за умови затвердження її судом надало би змогу компанії-інвестору, у представника якої вимагали неправомірну вигоду, відновити господарську діяльність на території порту. Пізніше їм повідомили про підозру.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал