Опалювальний сезон: Чернишов розповів, якими будуть тарифи на тепло та температура у будинках

Читать на русском
Наступний опалювальний сезон в Україні розпочнеться вчасно, але оптимальна температура у будинках буде в межах 18-20 градусів.

Наступний опалювальний сезон буде надзвичайно складним. Тарифи на тепло для українців не змінюються, опалення увімкнуть вчасно, а оптимальна температура в будинках буде в межах 18-20 градусів.

Про це розповів міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов.

Опалювальний сезон: яка температура в будинках українців, американців і європейцівАналітики «Слова і Діла» порівняли, в яких країнах взимку - розпечені батареї, а де економлять так, що по ночах гріються за допомогою котиків

«Очевидно, що ця зима буде надскладною. Головне — ми маємо захистити кожного українця та обігріти його помешкання. Тарифи на тепло не зміняться! Ми забезпечимо їхню стабільність. Опалювальний сезон почнеться вчасно. Для цього в нас є всі передумови. Але ми маємо відвикнути жити взимку з відкритими вікнами та обігрівати вулицю. Вважаємо, що оптимальна температура в оселі має коливатися в межах 18-20 градусів, але в жодному разі не нижче 16 градусів. Як в ощадливих країнах розвинутої Європи», – написав Чернишов.

Головне завдання, за словами міністра, – забезпечити безперервність тепла.

Нагадаємо, Верховна рада ухвалила у першому читанні законопроєкт, який запроваджує мораторій на підвищення тарифів на опалення та газ під час воєнного стану.

На інфографіці «Слово і діло» можна побачити, що робити, якщо під час опалювального сезону вдома холодні батареї.

ЧИТАЙТЕ у VIBER

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал