Міністр оборони Британії прибув в Україну та зустрівся із Зеленським – деталі

Читать на русском
Голова британського Міноборони Бен Воллес прибув з візитом до Києва та зустрівся з президентом України Володимиром Зеленським.
Getty Images

Голова британського Міноборони Бен Воллес прибув з візитом до Києва та зустрівся з президентом України Володимиром Зеленським.

Про це у Telegram повідомив президент України Володимир Зеленський.

Він підкреслив, що Велика Британія не просто надає нашій державі підтримку зі зброєю, фінансами та санкціями проти росії, а й впевнено показує своє лідерство у цих питаннях.

«Зброя, фінанси, санкції – три речі, у яких Велика Британія послідовно показує своє лідерство у підтримці України. Цінуємо таку дійсно справжню, об’єднану роботу, коли слова, спілкування постійно переходять у дії. Вдячний міністру оборони Бену Воллесу та його команді за цей візит, а також загалом Великій Британії, уряду, прем’єр-міністру за допомогу», – йдеться у повідомленні Зеленського.

Британія рекомендує Україні не поспішати укладати з росією мирну угоду – TimesБританія вважає, що деякі союзники можуть підштовхнути Україну до поступок на переговорах із росією. Проте мирну угоду Україні треба укладати, коли вона буде у максимально сильній позиції.

Своєю чергою, Воллес зауважив, що здатність України витіснити росію з Донбасу.

«Режим ворога перебуває на межі колапсу у тому, що стосується воєнної потуги. Вони зараз також на межі виснаження», – додав британський міністр.

Нагадаємо, 6 червня президент України Володимир Зеленський провів чергову телефонну розмову із прем'єром Великої Британії Борисом Джонсоном. Лідери обговорили військову допомогу та питання блокади українського експорту зерна.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: