Зеленський підтримав заборону використання петард та феєрверків – доручив Кабміну зайнятися

Читать на русском
Володимир Зеленський підтримав петицію з проханням заборонити в Україні феєрверки та петарди, питанням займеться Кабмін.

Президент Володимир Зеленський відповів на петицію про заборону використання петард, феєрверків та інших піротехнічних виробів. Він підтримав ініціативу та доручив уряду зайнятися питанням.

Відповідь розміщена на сайті президента.

Авторка петиції запропонувала закрити всі магазини піротехніки та ввести штраф за невиконання у розмірі від 15 тисяч гривень.

Електронна демократія: менше одного відсотка петицій до президента отримали відповідьВолодимиру Зеленському подали більше 21 тисячі петицій. Більшість не набрала потрібної для розгляду кількості голосів, на 77 президент відповів.

«Вдячний авторці петиції за небайдужість до суспільних інтересів та проблем, які турбують усіх українців. Зокрема, щодо тяжких наслідків для громадян та навколишнього середовища, використання петард, феєрверків та інших піротехнічних виробів в умовах воєнного стану, коли кожен постріл, кожен вибух навіть на територіях, де немає бойових дій, створює тяжкий стрес і дискомфорт для кожного громадянина, його домашніх улюбленців та природи, а почасти створює загрози їх життю і здоров’ю», – йдеться у відповіді президента.

Зеленський підтримав занепокоєння щодо збільшення небезпечних наслідків у зв'язку з використанням піротехнічних виробів та вважає, що це питання має бути врегульоване на законодавчому рівні.

Президент направив петицію до Кабміну для розгляду.

Нагадаємо, раніше на сайті президента було зареєстровано петицію з вимогою скасувати заборону на виїзд для чоловіків, а також запровадити пріоритет призову при мобілізації добровольців. Як на неї відреагував Володимир Зеленський, можна дізнатись тут.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ YOUTUBE КАНАЛ

та дивіться першими нові відео від «Слово і діло»
Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал