Прем'єр Словаччини вважає, що його країна буде наступною, якщо росія переможе Україну

Читать на русском
Прем'єр Словаччини заявив, що його країна може стати наступною жертвою росії, якщо вона переможе в Україні. Він також розкритикував ЄС за надто сильну залежність від російських енергоносіїв.

Прем'єр-міністр Словаччини Едуард Хегер вважає, що його країна буде наступною, якщо росія виграє війну в Україні.

Свій прогноз Хегер дав під час виступу на Всесвітньому економічному форумі у Давосі, повідомляє CNN.

«Якщо Україна зазнає невдачі, наступною буде Словаччина. Вони (Україна – CNN) мають перемогти», – заявив Хегер.

У Словаччині порівняли путіна з ГітлеромМіністр оборони Словаччини вважає, що путін рівний Гітлеру після того, як розв'язав війну в Україні.

Прем'єр також розкритикував членів Євросоюзу за те, що вони надто покладаються на російські енергоносії – він закликав лідерів перестати йти на компроміс зі своїми принципами у відносинах із росією.

«Ми надто довго обмінювали наші цінності на дешевий газ та нафту. Компроміс із путіним спричинив війну в Україні. Українці проливають свою кров за наші цінності», – сказав Хегер.

Нагадаємо, у РНБО вважають, що Литва стане наступною країною, яку захоче захопити росія у разі її перемоги у війні проти України.

На думку американського дипломата Роберта Пірсона, путін хоче повернутися до кордонів імперської росії та зміцнити свою військову присутність якнайдалі на захід. Його наступними жертвами можуть бути Естонія, Латвія, Литва, Польща, Словаччина, Угорщина, Румунія, Болгарія та Молдова.

Водночас американський учений вважає, що путін може розпочати війну проти Грузії для того, щоб здобути швидку перемогу та зберегти репутацію на тлі невдач в Україні.

ПІДПИСУЙТЕСЬ У GOOGLE NEWS

та стежте за останніми новинами та аналітикою від «Слово і діло»
Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал