У росії знову лякають загрозою ядерної війни

Читать на русском
Дмитро Медведєв заявив, що дії НАТО нібито підвищують ймовірність прямого конфлікту з росією, а це загрожує перерости у повноцінну ядерну війну.

Колишній прем'єр-міністр рф Дмитро Медведєв заявив, що дії НАТО підвищують можливість прямого конфлікту між Альянсом і росією, а це ризикує перейти в «повноцінну ядерну війну».

Свою загрозливу заяву Медведєв опублікував у ТГ-каналі.

За словами Медведєва, саме іноземні аналітики намагаються «впровадити у порядок денний тезу про те, що росія лякає світ ядерним конфліктом».

США максимально з часів холодної війни стурбовані загрозою застосування росією ядерної зброї – CNNСША постійно відстежують стан ядерного арсеналу росії і поки що не бачать, щоб його готували до використання. Але все ж таки в Штатах максимально стурбовані такою можливістю.

«Накачування країнами НАТО України зброєю, підготовка її військ до використання західної техніки, відправка найманців та проведення навчань країн Альянсу біля наших кордонів підвищують ймовірність прямого та відкритого конфлікту НАТО з росією замість «війни за довіреністю». Такий конфлікт завжди має ризик переходу в повноцінну ядерну війну», – заявив заступник голови радбезу рф.

Він написав, що це буде «катастрофічним для всіх сценарієм».

Нагадаємо, раніше в МЗС росії заявили, що сценарії можливого застосування ядерної зброї не застосовні до «реалізації завдань» їх вторгнення в Україну. При цьому в «розкручуванні риторики про вигадану російську ядерну загрозу» звинуватили Захід.

Але як стало відомо 5 травня, російські військові під час навчань у Калінінграді відпрацювали пуск мобільних комплексів балістичних ракет типу «Іскандер» із ядерною зброєю.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: