Арахамія повідомив дату наступного раунду переговорів між Україною та росією

Читать на русском
Ведеться підготовка до можливої зустрічі Зеленського і путіна. Принципова умова України - зустріч двох президентів повинна проходити не на території росії чи Білорусі
Давид Арахаміяpresident.gov.ua

Переговори України та росії відновляться 1 квітня. Вони будуть проходити поки що в онлайн-форматі. Зустріч двох делегацій не планується.

Про це повідомив глава української делегації Давид Арахамія у своєму Telegram.

За його словами, є надія, що через тиждень вийде підготувати напрацювання для проведення особистої зустрічі президента Володимира Зеленського з президентом росії володимиром путіним.

«На переговорах у Туреччині ми також оголосили, що зараз є потреба у зустрічі лідерів двох держав. Російська делегація відповіла, що для початку слід мати більш узгоджений проєкт договору. За тиждень ми напрацюємо те, що залежить від учасників переговорного процесу. І будемо сподіватися, що далі будуть зустрічатися президенти країн» - сказав він.

Арахамія додав, що принципова умова України - зустріч двох президентів повинна проходити не на території росії чи Білорусі.

Нагадаємо, у Туреччині 29 березня відбувся черговий раунд переговорів між українською та російською делегацією. Україна в ході нього запропонувала свій формат договору про гарантії безпеки для України.

Крім того, глава делегації вважає, що напрацьовано достатньо матеріалу для зустрічі Володимира Зеленського і володимира путіна. У росії зі свого боку після переговорів заявили про рішення «скоротити військову активність на Київському та Чернігівському напрямках».

Зеленський закликав українців «не розслаблятися» через результати зустрічі в Стамбулі. Адже російським заявам довіряти не варто.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: