В ОПУ підрахували кількість поїздок Зеленського за рік

Читать на русском
У 2021 році глава держави Володимир Зеленський здійснив 13 закордонних візитів та 21 робочу поїздку українськими областями.
фото ОПУ

У 2021 році глава держави Володимир Зеленський здійснив 13 закордонних візитів та 21 робочу поїздку українськими областями.

Найчастіше президент бував на Донеччині та Луганщині, йдеться у відповіді Офісу Президента на інформаційний запит Укрінформу.

Політичні підсумки для України: які наслідки мали головні події 2021 року«Слово і діло» згадує, якими були головні політичні події 2021 року в Україні та які наслідки вони мали.

«Президент України Володимир Зеленський у 2020 році здійснив за кордон чотири офіційні та шість робочих візитів, а у 2021 році – два офіційні та 11 робочих візитів», - повідомили в ВП.

У 2020 році Глава держави здійснив 45, а у 2021 році – 21 робочу поїздку до регіонів України.

«Найчастіше відвідуваними областями були Донецька (12 поїздок), Луганська (9 поїздок), Одеська (6 поїздок), Київська та Харківські (по 5 поїздок), Запорізька (4 поїздки)», - уточнили в ВП.

Зеленський у 2021 році перебував з візитами, зокрема, в ОАЕ, Катарі, Туреччині, Франції, Польщі, Литві, Німеччині, Молдові, США та Великій Британії.

Нагадаємо, президент Франції планує відвідати Україну.

Президент Азербайджану сьогодні відвідав Україну із робочим візитом 14 січня.

Регулярную подборку актуальной проверенной информации от «Слово и дело» читайте в телеграм-канале Pics&Maps

Отримуйте оперативно найважливіші новини та аналітику від «Слово і діло» в вашому VIBER-месенджері.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: