Сьогодні ввечері, 10 січня, в українській столиці стартувала зустріч політичних радників України, Німеччини та Франції в рамках нормандського формату. Україну в переговорах безпосередньо представляє керівник Офісу президента Андрій Єрмак.
Про це Єрмак повідомив у Twitter.
Зазначається, що Францію на переговорах представляє дипломатичний радник президента Макрона Еммануель Бонн, а від Німеччини присутній радник канцлера Шольца з питань зовнішньої політики Єнс Пльотнер.
«Розпочали у Києві зустріч із радником канцлера Німеччини з питань зовнішньої політики та дипломатичним радником президента Франції. Впевнений, що це буде продуктивний діалог», - зазначив Єрмак.
Перемовини з Росією «щодо гарантій безпеки»: що сторони готові обговорювати і чого чекати від зустрічейУ Женеві, Брюсселі та Відні відбудеться серія переговорів щодо безпекових вимог Росії. Що США, Росія та НАТО готові обговорювати і чого чекають від зустрічей – у матеріалі.
Зазначимо, що Франція та Німеччина ініціюють чергову зустріч в нормандському форматі вже протягом кількох наступних тижнів, для пошуку шляхів врегулювання ситуації навколо України.
Нагадаємо, що у Держдепі США розповіли подробиці сьогоднішніх переговорів у Женеві між Сполученими Штатами та Росією.
Також, сьогодні, 10 січня, у Брюсселі відбулося засідання комісії НАТО-Україна.
Раніше ми писали про те, що глава Офісу президента України Андрій Єрмак 4 січня провів телефонну розмову з представниками європейських країн нормандського формату – Франції та Німеччини перед їхньою поїздкою до Москви.
Міжнародна політика: основні загрози для України у 2022 роціРосія стане основним тізером в усіх геополітичних викликах 2022-го року, які стосуватимуться України. Основні загрози та виклики аналізував політолог Олександр Радчук.
Напередодні у Німеччині заявили про готовність до переговорів з Росією у будь-якому форматі.
Регулярную подборку актуальной проверенной информации от «Слово и дело» читайте в телеграм-канале Pics&Maps
Отримуйте оперативно найважливіші новини та аналітику від «Слово і діло» в вашому VIBER-месенджері.
ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM
найважливіше від «Слово і діло»