ВАКС знову стягнув частину застави експосадовця Харківської ОДА, його заарештували

Читать на русском
Антикорупційний суд знову стягнув частину застави обвинуваченого експосадовця Харківської ОДА і збільшив її розмір.
Вищий антикорупційний судфото: «Слово і діло»

Вищий антикорупційний суд стягнув частину застави, збільшив її розмір і заарештував колишнього директора департаменту капітального будівництва Харківської обласної державної адміністрації Андрія Винниченка, якого Спеціалізована антикорупційна прокуратура обвинувачує у підбуренні до надання хабаря і шахрайстві.

Про це повідомляє прес-служба САП.

Як відомо, ВАКС заарештував посадовця Харківської ОДА з альтернативою 630 600 гривень застави. У разі внесення грошей на нього покладуть низку обов'язків. За нього внесли ці гроші і він вийшов із СІЗО під обов'язки. Пізніше суд стягнув з Винниченка цю заставу через порушення обов'язків і визначив нову в розмірі 681 тис. грн.

Як вказують у САП, антикорупційний суд стягнув ще 100 тис. грн застави з обвинуваченого. Підставою став той факт, що Винниченко не вніс частину застави, а також відмовився від носіння електронного браслету, що є порушенням обов'язків.

«Колегія суддів ВАКС підтримала позицію прокурора та застосувала до вказаної особи запобіжний захід у вигляді тримання під вартою із заставою у розмірі 737 750 грн. Також ВАКС частково задовольнив клопотанням прокурора про стягнення в дохід держави 100 тис. грн», – інформує САП.

Раніше Винниченку вручили підозру у вчиненні наступних злочинів: у закінченому замаху на шахрайське заволодіння 1,32 млн грн та у підбуренні до цього закінченого замаху, а також у закінченому замаху в наданні неправомірної вигоди.

Слідство встановило, що посадовець ОДА, який у минулому обіймав посаду в управлінні ПЕК Харківської області, вирішив переконати особу, яка діяла від імені ТзОВ, яке потребувало приєднати свої електроустановки до мереж, надати неправомірну вигоду нібито з метою її подальшої передачі керівництву АТ «Харківобленерго». «Вартість» послуг із підключення чиновник оцінив із розрахунку 2200 грн за кожен із 600 кВт потужностей. Його викрито одразу після отримання 1,32 млн грн неправомірної вигоди.

Нагадаємо, НАБУ викрило на хабарі посадовця Харківської ОДА. Пізніше в Національному бюро розповіли деталі справи.

Регулярную подборку актуальной проверенной информации от «Слово и дело» читайте в телеграм-канале Pics&Maps

ПІДПИСУЙТЕСЬ У GOOGLE NEWS

та стежте за останніми новинами та аналітикою від «Слово і діло»
Поділитися: