ВАКС продовжив обов'язки експосадовця Харківської ОДА

Читать на русском
Антикорупційний суд розглянув і задовольнив клопотання прокурора САП про продовження строку дії обов'язків обвинуваченого.
Вищий антикорупційний судфото: «Слово і діло»

Вищий антикорупційний суд продовжив до 25 серпня дію обов'язків колишньому директору департаменту капітального будівництва Харківської обласної державної адміністрації Андрію Винниченку, якого Спеціалізована антикорупційна прокуратура обвинувачує у підбуренні до надання хабаря і шахрайстві.

Таке рішення 25 червня ухвалила колегія суддів ВАКС, повідомляє «Слово і діло».

Як відомо, ВАКС заарештував посадовця Харківської ОДА з альтернативою 630 600 гривень застави. У разі внесення грошей на нього покладуть низку обов'язків. Пізніше за нього внесли ці гроші і він вийшов із СІЗО під обов'язки.

У зв'язку з наближенням дати завершення дії обов'язків Винниченка прокурор САП подав клопотання про їхнє продовження. Судді його задовольнили і продовжили до 29 червня такі обов'язки експосадовця: прибувати за першим викликом; не відлучатися із Харківської області без дозволу; повідомляти суд про зміну свого місця проживання та роботи; утримуватися від спілкування з будь-якими особами з приводу обставин справи та носити електронний браслет.

Раніше Винниченку вручили підозру у вчиненні наступних злочинів: у закінченому замаху на шахрайське заволодіння 1,32 млн грн та у підбуренні до цього закінченого замаху, а також у закінченому замаху в наданні неправомірної вигоди.

Слідство встановило, що посадовець ОДА, який у минулому обіймав посаду в управлінні ПЕК Харківської області, вирішив переконати особу, яка діяла від імені ТзОВ, яке потребувало приєднати свої електроустановки до мереж, надати неправомірну вигоду нібито з метою її подальшої передачі керівництву АТ «Харківобленерго». «Вартість» послуг із підключення чиновник оцінив із розрахунку 2200 грн за кожен із 600 кВт потужностей. Його викрито одразу після отримання 1,32 млн грн неправомірної вигоди.

Нагадаємо, НАБУ викрило на хабарі посадовця Харківської ОДА. Пізніше в Національному бюро розповіли деталі справи.

Регулярную подборку актуальной проверенной информации от «Слово и дело» читайте в телеграм-канале Pics&Maps

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: