За підозрюваного НАБУ посадовця Харківської ОДА внесли заставу

Читать на русском
За підозрюваного в корупції посадовця Харківської облдержадміністрації внесли необхідну суму застави для виходу із слідчого ізолятора.
Харківська облдержадміністрація

За директора департаменту капітального будівництва Харківської обласної державної адміністрації Андрія Винниченка внесли 630 600 гривень застави, яку йому визначив альтернативою взяттю під варту Вищий антикорупційний суд у справі за підозрою в корупції.

Про це журналісту «Слово і діло» повідомили у ВАКС.

«За директора департаменту капітального будівництва Харківської облдержадміністрації, підозрюваного у шахрайському заволодінні 1,32 млн грн, внесли 630,6 тис. грн застави», – сказала керівниця відділу комунікацій суду Олеся Чемерис.

Як відомо, ВАКС заарештував посадовця Харківської ОДА з альтернативою 630 600 гривень застави. У разі внесення грошей на нього покладуть низку обов'язків.

Раніше Винниченку вручили підозру у вчиненні наступних злочинів: у закінченому замаху на шахрайське заволодіння 1,32 млн грн та у підбуренні до цього закінченого замаху, а також у закінченому замаху в наданні неправомірної вигоди.

Слідство встановило, що посадовець ОДА, який у минулому обіймав посаду в управлінні ПЕК Харківської області, вирішив переконати особу, яка діяла від імені ТзОВ, яке потребувало приєднати свої електроустановки до мереж, надати неправомірну вигоду нібито з метою її подальшої передачі керівництву АТ «Харківобленерго». «Вартість» послуг із підключення чиновник оцінив із розрахунку 2200 грн за кожен із 600 кВт потужностей. Його викрито одразу після отримання 1,32 млн грн неправомірної вигоди.

Нагадаємо, НАБУ викрило на хабарі посадовця Харківської ОДА. Пізніше в Національному бюро розповіли деталі справи.

Отримуйте оперативно найважливіші новини та аналітику від «Слово і діло» в вашому VIBER-месенджері.

Найкращі інфографіки від аналітиків «Слово і діло» щодня без зайвого тексту – у телеграм-каналі Pics&Maps

ЧИТАЙТЕ у VIBER

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал